Ekskursija „Meilės istorijų naktis“ Kaune

city
Kaunas
25
26
27
28
clock
2 val.
16.99
€ / asm.
group
6 - 30

Ekskursija „Meilės istorijų naktis“. Senamiesčio gatvelės, pastatai ir parkai mena begalę meilės istorijų. Vienos jų pikantiškos ir jausmingos, kitos- tragiškos. Vaikščiodami po vakarėjantį miestą, išgirsite ir širdį veriančių, ir juoką keliančių romanų. Kokia didžioji Bonos Sforsos paslaptis? Koks vienuolių bernardinų slaptasis žuvies pyrago receptas? Kuo jis išskirtinis? Kuo ypatinga Nemuno ir Neries santaka? Gal romantiškos istorijos įkvėps ir Jus meilės žygdarbiams?

Susitikimo vieta:

Prie Kauno pilies tiltelio.


  • Sudeginama ~362 kcal.
Pasirinkite laiką:
Pasirinkite bilietų kiekį (liko: 30):
-

+
Vardas:
El. paštas:
Telefonas:
Sutinku su Vaiduokliai.lt taisyklėmis (Taisyklės)
Bendra suma:
101.94 EUR

Užsakykite pramogą TIK savo grupei. Jums patogiu laiku.
Kaina nuo 170€ (iki 10 asm.)

Galite rinktis kalbą: LT, RU, EN.

Datos rezervacijai reikalingas užstatas. 50% užstato grąžiname jeigu atšaukiate pramogą likus ne mažiau kaip 96 val. iki jos pradžios.
Atšaukus pramogą vėliau – užstatas nėra grąžinamas.

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

Daiva G.
2019-07-30
Labai patiko ekskursija, labai sauni gide Laimute. Pasakojo labai idomiai, nenuobodziai, nuosirdziai. Tikrai rekomenduosim Jus ir pacios dar pasinaudosim Jusu paslaugomis.
Juozas S.
2015-11-07
Praėjo ekskursija gerai, gidė taip pat patiko, labai įdomiai pasakojo su įdomiais istoriniais faktais, bet labai jau sušalome, kas šiek tiek slėgė nuotaiką.
Aistė B.
2015-02-14
Eskskursija labai patiko, gidė Laima įdomiai pasokojo ir jos dėka sužinojom daug apie savo miestą. :) Ir šiaip labai miela "moteryte".
Daiva L.
2015-02-14
Ekskursija patiko. Gidė buvo fantastiška... Tik gaila, kad buvo labai šaltas vakaras... Aišku, oro neužsakysi. Daugiau tokių renginių. Ačiū už idėją.