Ekskursija „Tinderio takais“ Vilniuje

city
Vilnius
25
26
27
28
clock
1 hours
19.99
€ / pers.
group
6 - 15

Meeting place:


You can order this entertainment only for the individual group. Here
Preliminary number of participants:
-

+

Name:

Email:

Phone:

Your comment:

*We'll contact You during the 1 working hour
Augustė P.
2015-07-25
Norėjau padėkoti už nuostabią ekskursiją. ;) Visoms merginoms labai patiko. :) Buvo tikrai įdomu, linksma. :)
Alina M.
2014-08-09
Vėdėja – Alina buvo SUPER. Papasakojo tikrai labai išsamiai apie daug produktų. Davė pačiupinėt, kai kuriuos įdomesnius dalykelius (kas buvo labai neįprasta ir faina). Šiaip pasakojo iš asmeninės patirties, su daug pavyzdžių – toks pasakojimas buvo tikrai gyvas! Ekskursijos pabaigoje įteikė kiekvienai iš mūsų nuolaidų kortelę. Iš karto pasinaudojome ir nusipirkome dovaną Jaunajai. Ir šiaip nusprendėme, kad ateityje nubūtų baisu laikytis panašioje parduotuvėje.
Meida M.
2014-08-02
Ekskursija tikrai patiko ir merginoms ir jaunajai! Alina - puiki mergina, labai įdomiai viską papasakojo. Tikrai nuobodu nebuvo. Humoro taip pat netrūko, pagyvino ekskursiją ir dalyvavę vaikinai (vyko jų bernvakaris). Smagu ir tai, kad viską buvo galima apžiūrėti, pačiupinėti ir iš arčiau, o ne vien tik vitrinoje :) Žodžiu, visos likome patenkintos! :) Ačiū Jums, linkėjimai Alinai!
Karolina M.
2014-06-21
Ekskursija praėjo labai gerai, labai patiko vedėja, kuri ne siūlė, "bruko" prekes (kaip dažniausiai būna), bet stengėsi suteikti kuo daugiau įdomių žinių. Būtinai rekomenduosime kitiems draugams! Labai informatyvi, rimta, bet tuo pat metu labai linksma, be jokios įtampos ekskursija.
Liudvikas A.
2014-05-31
Ekskursija labai patiko. Ją organizavom bernvakario proga, tad buvo ir naudinga ir linksma. Vedėja visiems patiko, man asmeniškai patiko, jog ekskursija nebuvo marketingo triukas, nesiūlė pirkti ar apsilankyti pas juos būtinai, to nejaučiau.
Eglė
2013-09-12
Ekskursija patiko :)