Tour "Kaunas catacombs"

city
Kaunas
25
26
27
28
clock
2,5 hours
29
€ / pers.
group
6 - 25

Tour “Kaunas catacombs”. This tour is unique opportunity to see the underground world of Kaunas. The guide will tell you the history of Kaunas, which remained hidden deep in the dungeons. You will walk on the paths used by the great people such as duke Vaidotas. You will be surprised how much legends can hide in the labyrinths of the dungeons.
You will visit at least 4 objects chosen by the guide:

  • The dungeons of Kaunas castle;
  • The crypts of Kaunas Cathedral;
  • Kaunas City Museum Expositions in the Town Hall basements;
  • Medical and Pharmaceutical History Museum;
  • Maironis Lithuanian Literature Museum;
  • The former handicraft workshop cellar of Old Town.

Meeting place:

At the main entrance of Cathedral (Vilniaus st. 1, Kaunas)


Opening hours:
I-VI 10:00-15:30
VI 10:00-14:30

You can order this entertainment only for the individual group. Here

You can book this tour only for Your individual group. Choose date and time. Available languages: EN, RU, LT.

Price for group up to 6 persons 179€ + 29€ for every additional person.

To book the date You need to pay 100€ deposit.

Cancellation policies:

  • more than 96 hours before the tour’s start:  refund 50% of Your payment.
  • less than 96 hours before tour’s start: non-refundable.

 

Preliminary number of participants:
-

+

Name:

Email:

Phone:

Your comment:

*We'll contact You during the 1 working hour
Ernesta
2019-11-02
Dėkojame už labai įdomią ekskursiją " Kauno požemių dvasia". Labai mums patiko!!! Gidė Laimutė - nuostabi savo srities žinovė. "Vaiduokliai" gali didžiuotis turėdami tokią gidę savo kolektyve ! Ačiū Jums.
Renaldas | RS-LINIJA
2019-01-28
Ačiū labai. Tikrai patiko.
Albina G.
2017-11-06
Tikrai šauni ekskursija ir pasirodo kiek daug sužinojau naujo, tik labai norėjosi patekti į Arkikatedros požemius. Gidė Laimutė tikrai nuostabi, įdomi pašnekovė, ačiū jai.
Akvilė V.
2017-08-06
Pliusai: 1. Viskas vyksta numatytu laiku; 2. Atsiunčiami visi priminimai, bilietas, patvirtinimas, reikiami kontaktai, tad praleisti tampa beveik neįmanoma. Trūkumai: 1. Į turo kainą neįeina įėjimai į muziejus ar požemius, tačiau tai sužinai tik gavęs priminimo laišką. Tad nors suma nėra didelė, tai gali sukelti nepatogumų, nes reikalingi grynieji, plius kažkiek išsikreipia pačio turo kaina. 2. Ture pateikiama pagrindinė informacija kiek ištęsta ir turi gana mažai ryškesnių, įsimintinesnių akimirkų. Taigi, prieš rinkdamasi šį turą pagalvočiau ar tikrai neturiu kur geriau investuoti laiką ir pinigus.
Žilvinas
2015-06-17
Likome patenkinti. Nustebino, kad būdami miesto gyventojai, tiek mažai žinome apie mūsų Kauną. Norint prisikabinti aišku rastume trūkumų, bet pasakysiu trumpai - nei vienas nepasakė, kad kas buvo blogai.
Justina B.
2015-05-02
Ekskursija ir gidė labai patiko, tik norėjosi aplankyti daugiau objektų.
Laima S.
2015-03-07
Noriu pasidžiaugti tom 2,5 valandom, per kurias apžiūrėjom ne vieną senamiesčio požemį. Atrodo, pro tuos pastatus ne vieną kartą eita, bet vidun nebuvom užsukę... Tiesiog leki, leki su savo reikalais ir nesustoji... Deja... Labai gerai, kad organizuojat tokias ekskursijas, tiesiog, matyt, reikia kažkieno postūmio, kad pamatytum savo miesto įžymybes. Patiko ir gidė Vilmantė, skaičiavo ji mus ir skaičiavo, kaip skaičiuoja gidai turistus užsieny, kad nepasimestų.
Odeta U.
2015-03-07
Ačiū, patiko, netgi labiau negu "Kauno senamiesčio vaiduokliai", kurioje buvome vasario 27 dieną. Truputį pas Jus ten pasakojimai susikerta, pvz.: per vaiduoklius sakė, kad karalienės Bonos kariai saugo Kauną ir sėdi pilies požemiuose, o Vilmantė sakė, kad Vaidoto kariai saugo Kauną, tai pasidomėkit ir susitarkit sakyti viena ir ta patį. Tiek pastebėjimų, ačiū.
Danutė A.
2015-03-07
Ekskursija praėjo sklandžiai ir įdomiai, pamatėme ne tik požemius, bet ir Kauno panoramą iš pilies bokšto, keramikos muziejuje apžiūrėjome naujai atidarytą keramikos parodą, pilyje - ne tik požemius, bet ir visą pilies ekspoziciją. Gidė šauni, informatyvi ir rūpestinga, skaičiuodavo mus kaip viščiukus, kad nepasiliktumėm kur nors. Ačiū už gerai praleistą laiką.
Asta E.
2015-02-21
Dėkoju už tikrai turiningai ir įdomiai praleistą laiką. Gimtadienyje dalyvavę svečiai taip pat liko patenkinti tiek ekskursija tiek ir gide Vilmante. Gal tik turėčiau vieną pastebėjimą, ekskursijos metu, manau, būtų įdomu išgirsti daugiau kokių pikantiškų, juokingų istorijų.
Elena J.
2015-02-13
Ekskursija labai patiko!!! Tikrai įdomi, nuotaikinga ir vertinga! Patiko šiltas gidės Vidmantės bendravimas, įsiklausymas ir įtraukimas į ekskursijos eksponatų tyrinėjimą.
Beata V.
2014-07-05
Ekskursija labai patiko ačiū, gidė Vida labai maloni ir informatyvi. Labai gera programa ir aš po šios ekskursijos iš naujo įsimylėjau savo gimtąjį miestą, ačiū.
Marius R.
2014-07-05
Ekskursija praėjo sklandžiai. Gidei, iš principo, priekaištų taip pat neturėtume. Galbūt reiktų daugiau konkretumo ir griežtumo tvarkant organizacinius reikalus ekskursijos pradžioje ( pinigų surinkimas už lankytinų objektų bilietus). :)
Rasa Ž.
2014-07-05
Ekskursija tikrai buvo įdomi, o Gidė Vida Šauniai papasakojo viską, laikas praleistas turiningai. Ačiū Jums!
Snieguolė K.
2014-06-19
Taigi, ekskursija mums labai patiko. Gidė nuostabi, labai įdomiai pasakojo. Blogai gal tik, kad iš anksto nepasitarėme dėl lankytinų vienų... Taip jau sutapo, kad Farmacijos muziejus, į kurį mus norėjo gidė vesti, priklauso mūsų universitetui ir mes jį labai gerai pažįstam :) Dar nelabai mums pasisekė, kad bilietus į ekskursiją reikėjo pirkti iš anksto... 2 mūsų žmonės bilietus įsigijo, o po to dėl labai pateisinamų priežasčių negalėjo sudalyvauti ekskursijoje.
Tomas S.
2014-06-07
Viskas buvo labai įdomu! Super ekskursija, labai maloni ir informatyvi gidė, labai, labai patiko, tiek patys objetai tieks gidės pasakojimai! Kadangi labai teisingai pateikta informacija iš gidės, ekskursija užtruko ilgiau, kuo labai džiaugiamės. Tikrai viskas labai gerai, vertinu 10 iš 10 ! Ačiū!
Gertrūda Š.
2014-05-03
Ekskursija praėjo sklandžiai, tačiau gidė truputėlį nuvylė. Farmacijos muziejuje buvo sustabdytas gidas, neleista klausti klausimų, nes buvo skubinama eiti į kitą objektą. Taip pat manau, kad galbūt gidės darbo efektyvumas sumažėja dėl per didelio lankomų objektų skaičiaus. Taip pat nebuvo iš anksto pranešta apie tai, kad reikės papildomai mokėti už visus lankomus objektus, mes manėme, kad 29Lt yra kaina, į kurią įeina viskas. Jeigu ir buvo kažkur parašyta, to tikrai nepavyko pastebėti (mūsų ėjo 7 žmonės ir nei vienas nebuvome girdėję apie papildomą mokestį).