Orientacinis žaidimas „Miesto labirintai“

city
Vilnius
25
26
27
28
clock
1-2,5 val.
25.99
€ / asm.
group
10 - 30
Orientacinis žaidimas „Miesto labirintai“ Vilniuje. Pasisikirstysite komandomis ir gausite užuominą, kur keliauti. Atvykę į vietą ieškosite užduoties. Ji gali būti loginė ar kūrybinė. Teks matuoti, ragauti, atkoduoti ar net ką nors sudaužyti! Gavę atsakymą- keliausite į kitą lygį, kol pasieksite visus 12. Trąsa ir eiliškumas visoms komandoms vienoda. Kas ~5 min. sulauksite pagalbos. Laimės greičiausi! Su vedėju aptarsite rezultatus ir gausite diplomus. Komandai reikia turėti po 1 telefoną su mob. internetu.

Susitikimo vieta:

Prie katedros bokšto.


STANDARTINIS ŽAIDIMAS

 

Dalyvių skaičius: iki 20 asm.
Komanda: 4-6 asm.
Maršrutas: ~3-4 km. pėsčiomis. Aplankoma iki 12 vietų.
Trukmė: 1.30 – 2.20 val., priklausomai nuo dalyvių.
Tipas: iki 12 bazinių užduočių. Jos atspausdintos arba užrašytos ant objektų.
Sudėtingumo lygis: lengvas-vidutinis.
Kaina (LT kalba): 259.90€ grupei iki 10 asm + 25.99€ už papildomą asm.
Kaina (EN arba RU kalba): 259.90€ grupei iki 10 asm + 25.99 € už papildomą asm.

 

SPECIALUS ŽAIDIMAS

 

Dalyvių skaičius: neribotas.
Komanda: 4-6 asm.
Maršrutas: pėsčiomis, automobiliu ar kt.
Trukmė: pasirinktinai.
Tipas: nuo 10 užduočių, priklausomai nuo trukmės. Užduočių pateikimas reprezentatyvus, naudojami daiktai ir prietaisai, padedantys spręsti užduotis.
Sudėtingumo lygis: vidutinis-sudėtingas.
Kaina: nuo 899€, priklausomai nuo aukščiau išvardintų detalių.
Pakeitimų kainos likus daugiau kaip 96 val. iki žaidimo pradžios:
Susitikimo vieta: 40€.
Pabaigos vieta: 40€.
Susitikimo valanda: 40€.
Papildoma užduotis: 40€.
Datos keitimas dėl nepalankių oro sąlygų: 50% užstato.

 

Pakeitimų kainos likus mažiau kaip 96 val. iki žaidimo pradžios:
Susitikimo vieta: 60€.
Pabaigos vieta: 60€.
Susitikimo valanda: 60€.
Papildoma užduotis: 60€.
Datos keitimas dėl nepalankių oro sąlygų: 100% užstato.

 

Pakeitimai galimi likus daugiau kaip 5 val. iki žaidimo!

Jeigu dalyvių skaičius padidėjo, žaidimo kaina ir sąlygos gali būti pakeistos.


Sudeginama
nuo ~550 kcal.

 

Organizuojame ir KauneKlaipėdojeVaršuvojeRygoje ar sodyboje.

Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite žaidimą TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. Lietuvių kalba.

Standartinio žaidimo kaina grupei iki 10 asm. 259.90€ + 25.99€ už kiekvieną papildomą asm. Specialaus žaidimo kaina derinama.

Datos rezervacija: 100€ užstatas.

Atšaukimo sąlygos:

  • likus daugiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: grąžinama 50% užstato.
  • likus mažiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: užstatas negrąžinamas. 

 

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

Kristina, Danske bank
2019-12-18
Pramoga mums patiko. Keli pastebėjimai: būtų dar įdomiau žaisti žaidimą, jei pvz. užduotys būtų susijusios tarpusavyje, ir priklausytų viena nuo kitos, nes dabar priėjimo išvados, kad loginės sekos kažkokios nebuvo, kodėl ėjome nuo vieno objekto prie kito. Taip pat, kadangi dalyvavo kelios komandos, buvo atvejų, kai visi vienu metu stovėjom ir sprendėm užduotį prie vieno ir to paties objekto. Būtų žymiai įdomiau, jei nesusidurtume vieni su kitais, eitume skirtingais maršrutais arba bent jau tuo pačiu maršrutu, bet skirtingu išsidėstymu, tada nebūtų įmanoma numanyti, kaip sekasi kitoms komandoms, būtų didesnis azartas. Bet bendrai, pramoga tikrai išskirtinė, ir padeda komandai susibendrauti, ačiū Jums!
Jolita A.
2019-09-03
tokio tipo orientacinį žaidimą visi žaidėme pirmą kartą. Tačiau trūko įžangos į jį. Žaidimo vedėjai trūksta charizmos :( Pats žaidimas patiko, bet pabaiga buvo labai formali ir liūdna. Įspūdžio nepaliko niekam...
Rasa L.Luminor
2019-07-15
Ačiū už žaidimą, tikrai patiko komandai.
Jūratė R.
2019-07-12
Visiems labai patiko! Vedėjas buvo draugiškas, linksmas ir šmaikštus. Ačiū Jums ir visai Jūsų komandai!
Rūta C.
2019-06-28
Šaunus žaidimas, šaunus vedėjas, gerai praleistas laikas. Įdomios, suktos mįslės, geras žaidimas.
Ramunė R
2019-06-25
Ačiū, žaidimas vyko sklandžiai. Kai kurios užduotys vaikams pasirodė sudėtingos, bet visi džiaugėsi dalyvavę ir sakė, kad patiko, nors buvo pavargę nuo vaikščiojimo ir karščio.
Jolita, Circle K
2019-04-12
Labai ačiū už žaidimą! Smagus, azartiškas ir įtraukiantis. Tik gal reikėtų atnaujinti arba paminėti, kad pvz. banknotas yra litas... Užsieniečiai kai kurie net nežinojo, kokia valiuta anksčiau Lietuvoje buvo  Be google pagalbos sudėtinga žmonėms, nežinantiems Vilniaus ir mažai žinantiems apie Lietuvą. Vilniaus žemėlapio taip pat norėjosi aiškesnio. Siūlyčiau paruošti žemėlapį tik to rajono, kuriuo eina žaidimo maršrutas.   Vitalijus – linksmas ir šmaikštus gidas. Puikiai atliko savo darbą.
Daivaras A.
2018-12-20
Iš pradžių atrodė šalta, bet paskui įsijautus į žaidimą užsimiršo :) Viskas labai patiko :)
Virginija, Finance United
2018-09-24
Man asmeniškai žaidimas buvo per sunkus, nes blogai pažįstų Vilniaus senamiestį, bet kadangi tarp mūsų buvo daug studentų jie greit susigaudė kur eiti😊 Žaidimas įdomus, vedėjas linksmas, bendraujantis, geranoriškas, mergaičių komandai jis truputį net padėjo😊 , viską paaiškino labai detaliai jokių priekaištų jam. 😊
Ana P.
2018-09-03
Labai įdomus ir nuotaikingas orientacinis žaidimas Vilniuje! Puikiai tiko 26 žmonių grupei. Visiems labai patiko, daug gerų emocijų :) Ačiū!
Medastapolis administracija
2018-07-30
Orientacinis žaidimas Aukštadvario sodyboje patiko, vertiname, kad sugalvota daug užduočių, pritaikytų būtent tai vietovei, pačios užduotys taip pat patiko, patiko tai, kad jas reikia išmąstyti ir kad laimi ne greičiausiai bėgantys :) Jautėsi komandinis darbas, pamatėme savo kolegas kitoje aplinkoje :) Aleksandras maloniai bendravo, gerai pravedė žaidimą, tik buvo pykčių, kad kai kurioms komandoms pasakinėja.
Margarita
2018-06-29
Tikrai vertas dėmesio, smagus orientacinis žaidimas! pasirinkom šią pramogą mergvakariui ir nei sekundės nepasigailėjome. Pats žaidimas įdomus, nėra labai sunkus, bet ir nėra lengvas. Tikrai mielai sudalyvausiu dar:) viskas organizuota puikiai! vedėja Aliona atvyko laiku, buvo labai gerai nusiteikusi, pozityvi ir linksma.
Dovilė D.
2017-06-18
Labai ačiū žaidimo vedėjai Augustei, kuri suorganizavo mums šaunų žemėlapį po Vilniaus įdomiausias vietas. Buvo tikrai labai linksma, įdomu ir puikiai suorganizuota. Ačiū 😉
Karolina M.
2016-08-29
Dėkojame už suorganizuotą žaidimą. Užduotys labai patiko, buvo ir lengvesnių užduočių ir tokių, dėl kurių reikėjo pasukti galvas. Patiko ieškoti vietų, kuriose laukė užduotys ir kad tos vietos visos buvo išdėstytos gražiose miesto vietose, racionalia tvarka ir įdomiai "užslėptos". Užuominų norėjosi daugiau susijusių su užduoties sprendimu, o ne nuvykimu į vietą. Ar bent jau kad būtų mažiau užuominų susijusių su vietos radimu ir daugiau su užduoties išsprendimu, nes esant vietoje ir užstrigus prie užduoties, porą kartų iš eilės gauti užuominą apie tai, kas jau seniai aišku, truputį erzino...(užduotis prie VU bokšto). Bet bendros nuotaikos negadino :) Vedėja draugiška ir paslaugi, tačiau susidarė įspūdis, kad jai trūko informacijos apie tai, kiek žaidėjų turi būti ir kaip juos komandomis skirstyti; kad fotografas ne komandos narys, o personalas (fotografas). Beje, vieninteliai galėjote pasiūlyti viešą/ atvirą žaidimą.
Vaida S.
2016-07-18
Orientaciniai žaidimai Vilniuje- mūsų draugams jau kaip tradicija. Per kiekvieną gimtadienį vis skirtinga trąsa :)
Tatiana M.
2016-05-04
Visų dalyviu vardu norėčiau Jums (o ypatingai Sergejui) padėkoti už šauniai suorganizuotą pramogą:) Laiko praleidimas patiko ir tėvams, ir vaikams. O kaip žinia - tokio amžiaus vaikai ir yra pats geriausias ir tikriausias Jūsų darbo vertintojas. Visgi, parašysiu porą pastabėlių, bet jos nereiškia nei BLOGAI, nei GERAI - tai tik Jūsų žaidimo patobulinimui (na, jei pasinaudosite). 1. Laiko tarpai tarp ateinančių patarimų galėtų būti ilgesni. Patarimą gaudavom bebaigiant spręsti Jūsų galvosūkį - na kaip patvirtinimą mūsų variantui. Aišku, tai sutaupo laiko, bet galėtumėt leisti dalyviams ilgėliau pamankštinti smegenis:) 2. O pati sunkiausia užduotis buvo su žodžiu MALDA - ten jau būt tekę ilgokai galveles pamankštinti:) 3. O dar mums pasirodė, kad per mažai užduočių ir per lengvas maršrutas. Na, tarkim, galėjot užvaryti mus į Gedimino kalną ar pan. Labai didelis AČIŪ už prizus ir diplomus, kurie tikrai labai maloniai nustebino ir pradžiugino:) DAR KARTĄ VAIKŲ IR TĖVŲ VARDU NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIŪ:)
Natalija
2015-12-15
Žaidimas visiems labai patiko. O vedėja - super!!! Labai tinkanti mergina tokiems žaidimams. Tad ačiū, viskas buvo nuostabiai.
Ingrida D.
2015-12-15
Dėkoju už puikiai suorganizuotą žaidimą. Buvo smagu. Vedėjas visiems labai patiko. Puikus, linksmas žmogus, labai tinkamas tokiems renginiams vesti.
Jurgita K.
2015-11-06
Maniau, kad ši pramoga nelabai patiks auklėtiniams, tiesiog jų nesudomins, jie nusivils, nes mes iš Panevėžio ir apie Vilnių žinome minimaliai. Bet po visos programos nustebau pamačiusi uždususius ir šlapius nuo lakstymo vaikus, jų užsidegusias akis, jų norą laimėti ir atsakyti teisingai į paskutinę užduotį, išgirdau pasakojimus apie pateiktas mįsles. Tai mane sužavėjo ir nudžiugino. Manau tai puiki galimybė pažinti Vilnių, pasitikrinti savo žinias. Gal kaina ir didoka , bet esame nenusivylę. Dėkui Maksui ;)
Renata T.
2015-09-18
Likome sužavėtos pramoga. Laaaabai patiko, visa vakar turėjom ką aptarinėti ir dabar planuojamės kitą ekskursiją.
Eglė L., VIČIŪNAI GROUP
2015-08-27
Viskas praėjo labai sklandžiai, įdomiai ir judriai.Visiems labai patiko.Pramoga labai patiko, visiems daug įspūdžių, nei vienas darbuotojas tokios pramogos dar nebuvo turėjęs. Vedėjas puikus, priekaištų jokių neturime. Ačiū Jums !!!
Rugilė Č.
2015-08-08
Viskas praėjo labai gerai, tik kad buvo beprotiškai karšta nesinorėjo nieko tik sėdėti ir gurkšnoti šaltą vandenuką. Ateičiai rinktūmėmies Jūsų pramoga tik ne tokiu oru, nes pats maršrutas tikrai gerai parinktas. Vedėja patiko tik gal šiek tiek daugiau drąsos iš jos pusės norėjosi, atrodė, kad dar neužtikrintai žino viską.
Irena R.
2015-07-17
Puikiai praleidom laiką, ačiū. :) su vedėju ne tiek daug teko ir pabendrauti, bet viskas gerai, labai draugiškas pasirodė. :)
Viktorija M., UAB Realister
2015-07-10
Šiaip tikrai buvo smagiai praleistas laikas, kolektyvas patenkintas. Gal tik maršrutas galėjo būti labiau toks „neatrastas“, o ne tie taškai, kurie gan žinomi. Bet iš esmės tai tikrai viskas buvo liux, tiek su žaidimu, tiek su vedėju ;)
Rūta, Personalo sprendimai
2015-06-19
Žaidimą vertiname labai gerai. Patiko tiek pati žaidimo forma, tiek vedėjas, aiškiai buvo išdėstytos taisyklės, malonus bendravimas. Turime vieną pastebėjimą dėl pačio žaidimo. Būtų geriau, jei užduotys būtų „išmėtytos“, kad nereiktų visoms grupėms bėgti prie tos pačios užduoties vienu metu. Mūsų atveju kai buvo 3 grupelės, tai dar nieko, bet kaip būtų jei grupelių būtų 10? Bet ačiū už geras emocijas.
Eglė G., UAB Ozo boulingas
2015-05-29
Viskas buvo super. Darbuotojai labai patenkinti, vedėjas labai gerai atliko savo rolę. :)
Jūratė T.
2015-05-29
Žaidimas tikrai labai patiko, viskas pavyko, kaip ir norėjome, dukrai irgi labai patiko, - žodžiu vertinu puikiai tiek žaidimą, tiek vedėją. Kadangi su vyru dalyvavome kartu su merginomis, tai mums būtų buvę per sunku, bet jauni protai dirbo neblogai.
Irena, Oreon kolektyvas
2015-04-08
Žaidimas tikrai patiko, buvo smagu komandiškai spręsti užduotis, bėgioti ir ieškoti užuominų. Labai džiugu, kad užtrukom trumpiau nei tikėjomės, tai dar turėjom sočiai laiko pasidalinti įspūdžiais. Vedėja puiki, aiškiai supažindino su taisyklėmis.
Kristina M., UAB Litcargo
2014-12-12
Ačiū Jums labai už pramogas. Pramoga patiko labai, nors ir lietus užklupo mus, bet oro juk neįmanoma užsisakyti. Kolektyvas patenkintas ir net galvojame pakartoti pavasarį tik norėtusi jau ir ilgiau. Vedėja patiko, neturime jokių nusiskundimų, super sugebėjo nueiti nuo mūsų nepastebėta.
Inga P., UAB S4ID
2014-12-12
Ačiū, pramoga labai patiko. Visus azartas pagavo ir visi buvo užsidegę kuo greičiau rasti ir išspręsti užduotį. Vedėja Monika – patiko, jokių pastabų neturime.
Birutė R.
2014-10-24
Nuostabi pramoga mūsų vaikams. Tikrai labai patiko visiems. O vedančioji Ingrida labai puikiai pravedė, moka bendrauti su paaugliais, tikrai labai šauni vedančioji. Aš šių mokinukų auklėtoja nuo penktos klasės, mes per tuos metus labai daug po Lietuvą keliavome, daug ką matėme, todėl pastoviai ieškome kažko naujo ir įdomaus.
Rugilė S., UAB Visioanry Analytics
2014-10-10
Labai dėkojame už pramogą, tikrai didelį įspūdį paliko tiek žaidimas, tiek ir pati vedėja Ingrida. Dar ir dabar galima darbe išgirsti šio žaidimo atgarsius ir aptarimą, kas rodo, jog renginys buvo tikrai sėkmingas. Aš asmeniškai iš savo pusės turėčiau pastebėjimą: jei įmanoma, manau, geriau būtų, jei komandos pradėtų orientacinį žaidimą nuo skirtingų užduočių, nes dabartiniu atveju vienos komandos nariams pastebėjus užuominą, kitos komandos nariams nesunku ją taip pat pastebėti, kai matoma, kur susibūriavę kitos komandos nariai. Na, o visa kita labai gerai, tikrai labai džiaugiamės, kad taip puikiai praleidome laiką.
Lina S., UAB Tromina
2014-09-25
Pramoga praėjo labai sklandžiai ir vedėjas buvo paslaugus bei geros nuotaikos :)
Rūta Z.
2014-09-01
Pramoga praėjo puikiai, visiems dalyvavusiems labai patiko. Užduotis įveikėm per 1,5 val. Bėgom. Žaidimas suorganizuotas labai gerai, ko norėjosi- nematyti priešininkų komandų. Galbūt reikėjo pradėti žaisti ne vienu metu. Su 5 minučių pertraukėlėmis. Vedėjas Tomas geras ir dar labai sąžiningas.
Ramunė G.
2014-08-18
Buvo smagu, bet vienbalsiai nusprendėm, kad būtų geriau, jei komandos eitų skirtingais maršrutais, o ne liptų vieni kitiems ant kulnų:) Su vedėju viskas gerai, tik pamiršo pasakyt apie užuominas, tai viena komanda prarado laiko, nugrybavus ne ten ir nematydama, kad atsiranda patarimų. Geriausia užduotis buvo Bokšto gatvės užšifravimas:) dar smagu buvo su skelbimų stulpu Maironio gatvėje, stulpu prie Onos bažnyčios (ten radome ir kažkokio kito žaidimo užduotį:) Tiesa, žibintuvėlio taip ir neprireikė. Žodžiu laiką praleidom tikrai smagiai, bet tobulėti yra kur.
UAB "Western Union Business Solutions"
2014-06-28
Visiems labai patiko pramoga. Turim patarimą. Galima visom komandom duoti tas pačias užduotis, bet skirtinga tvarka (gal tik paskutinė užduotis visiems vienodu metu duota būtų). Tada nebus taip, kad jei pamato kažkas kažką ir bėga visi į tą pusę.
Andrius T.
2014-06-07
Pramoga praėjo puikiai. Kaip nevietiniai, tai truputį užtrukom, bet praleidom laiką gerai. Vedėja Ingrida faina, susitvarkė su vyrais be problemų :) Dėkoju už gerą pramogą ;)
Deimantė I.
2014-06-07
Ačiū, žaidimas patiko tiek man, tiek mano svečiams. Tuo labiau, kad pasisekė su oru. Juokėmės, kad neatsimenam, kada paskutinį kartą vaikštinėjom po senamiestį! Užduotys tikrai įdomios ir kai kurios ne taip lengvai įkandamos :) Dar net ir kitą dieną kalbėjom ir dalijomės įspūdžiais, kaip kuriai komandai sekėsi, kaip kurie užduotis sprendė, ar reikėjo laukti "suflerių" ir pan.
Tomas V.
2014-06-06
Viskas buvo puikiai! Patiko, manau dar ne kartą pabandysim iš naujo arba kitu formatu. Su vedėju taip pat viskas gerai, paaiškino puikiai, taip kad pastabų didelių nėra.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
2014-06-04
Ačiū už orientacines varžybas! Jei trumpai apie įspūdžius, tai pačios varžybos žmonėms pasirodė įdomios ir įtraukiančios. Tačiau turiu keletą pastabų apie renginio vedėją. Visas organizavimas ir informavimas apie renginio datales vyko paskutinę minutę. Susidarė įspūdis, kad į renginį jis taip pat atbėgo paskutinę minutę, ne iki galo pasiruošęs visas užduotis. Jam pakankamai sunkiai sekėsi valdyti auditoriją, įtraukti žmones į varžybas, dėl to nemaža dalis darbuotojų jo beklausant pasitraukė iš varžybų, nesulaukę jų pradžios, o prisijungė tik į vakarinę renginio dalį. Taip pat labai krito musu darbuotojams vadejo reprezentacine (tiek apranga tiek elgesys) puse: pasakodamas apie varžybas susirinkusiems kalbėjosi mobiliuoju telefonu, gerė iš skardinės gerimą ir t.t.).
Jelena O.
2014-05-30
Pramoga labai patiko. Vis dar pilni įspūdžių, dalinamės jais su gimnazijos bendruomene.
UAB "Norstat"
2014-05-23
Labai dėkojame, buvo tikrai puiki pramoga! Mums iš ties labai patiko, labai šaunus ir vedėjas, dėkojame jam nuoširdžiai! Tikrai mielai rekomenduosime, jei kas teirausis patarimo ir jei bus proga, pakartosim (su kitu maršrutu).
Modesta K.
2014-05-17
Norėjau padėkoti, už puikiai suorganizuotą žaidimą, buvo tikrai smagu. Labai patiko vedėja Ingrida. Tik geriausi žodžiai apie Ingridą.
Raimonda K., AB DNB bankas
2014-05-17
Viskas praėjo puikiai, vedėja patiko.
Kristina T.
2014-05-11
Didelis dėkui už puikiai ir profesionaliai suorganizuotą šventę. Tiek vaikai, tiek šventeje dalyvavę suaugusieji liko labai patenkinti.