Orientacinis žaidimas „Miesto labirintai“ Klaipėdoje

city
Klaipėda
25
26
27
28
clock
1-2,5 val.
29.99
€ / asm.
group
10 - 20
Orientacinis žaidimas „Miesto labirintai“ Klaipėdoje. Norite suvienyti kolektyvą ir smagiai praleisti laiką kartu? Puiki galimybė išbandyti loginį-orientacinį žaidimą, kuris populiarus visame pasaulyje. Žaidime pademonstruosite savo sumanumą, kūrybingumą, pastabumą bei reakciją.

Kaip tai vyksta?

Prieš žaidimą dalyvius suskirstome į komandas po 4-6 asm. Kiekvienai komandai reikia turėti po 1 priemonę su veikiančiu interneto ryšiu (patogiausia – mobilusis telefonas). Gaunate nuorodą – mįslę, iš kurios turite suprasti, kurioje vietoje reikia atsidurti. Tai gali būti populiari kavinė, paminklas, aikštė ar kt. Komanda, supratusi, kur turi atsidurti, skuba ieškoti paslėptos, o kartais akivaizdžioje vietoje padėtos užduoties. Reikia pasitelkti įžvalgą! Suradę užduotį – turite ją išspręsti. Tai gali būti kodo atkodavimas, matematinė-loginė užduotis ar pan. Gali tekti matuoti, ragauti, ką nors sudaužyti ir t.t. Gavę teisingą atsakymą, jį vedate į atsakymo lauką ir taip keliaujate į kitą lygį. Kas 5-10 min. gaunate patarimą, kad „neužstrigtumėte“ prie užduoties. Viso yra 8-12 lygių, kurie gali būti įveikiami per 1  – 2, 5 val.
Laimi greičiausiai visas užduotis išsprendusi komanda. Po žaidimo aptariami rezultatai, o komandos apdovanojamos specialiais diplomais. Finišas gali būti organizuojamas kavinėje, kur galėsite atsipūsti ir tęsti šventę.

Susitikimo vieta:

Derinama užsiregistravus.


Komanda: 4-6 asm.
Maršrutas pėsčiomis: ~3-4 km.

Standartinis žaidimas galioja grupėms iki 20 asm. Tokiu atveju skaičiuojama 29.99€/asm. Minimalus dalyviųs skaičius- 20. Esant daugiau dalyvių, kuriamas individualus žaidimas.

Specialus žaidimas gali būti parengtas pagal spec. pageidavimus (pasirinkta tematika, pritaikytas progai, vykdomas pageidaujamoje vietoje ir pan.).  Kaina  nuo 440€, priklausomai nuo pageidavimų ir dalyvių skaičiaus. Didesnėms grupėms kaina derinama.

Pastabos:

  • Pradžios arba pabaigos vietos keitimas +20 .
  • Žaidžiama automobiliais +70 .
  • Žaidimas anglų arba rusų kalba +100 €.

Kalorijos:  2 val. trukmės žaidimo metu vidutiniškai sudeginama 550 kcal.! Kcal skaičius priklauso nuo to, kaip sekasi rasti mieste paslėptas užduotis.

Organizuojame ir VilniujeKauneVaršuvoje bei Rygoje ar Jūsų pasirinktoje sodyboje.!

Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite pramogą TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. Kaina nuo 300 € (iki 10 asm.)

Datos rezervacijai reikalingas užstatas. 50% užstato grąžiname jeigu atšaukiate pramogą likus ne mažiau kaip 7 dienoms  iki jos pradžios. Atšaukus pramogą vėliau – užstatas nėra grąžinamas.

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą