Orientacinis žaidimas „Miesto labirintai“ Kaune

city
Kaunas
25
26
27
28
clock
1-2,5 val.
19.99
€ / asm.
group
15 - 30
Orientacinis žaidimas „Miesto labirintai“ Kaune. Norite suvienyti kolektyvą ir smagiai praleisti laiką kartu? Puiki galimybė išbandyti loginį-orientacinį žaidimą, kuris populiarus visame pasaulyje. Žaidime pademonstruosite savo sumanumą, kūrybingumą, pastabumą bei reakciją.

Kaip tai vyksta?

Prieš žaidimą dalyvius suskirstome į komandas po 4-6 asm. Kiekvienai komandai reikia turėti po 1 priemonę su veikiančiu interneto ryšiu (patogiausia – mobilusis telefonas). Gaunate nuorodą – mįslę, iš kurios turite suprasti, kurioje vietoje reikia atsidurti. Tai gali būti populiari kavinė, paminklas, aikštė ar kt. Komanda, supratusi, kur turi atsidurti, skuba ieškoti paslėptos, o kartais akivaizdžioje vietoje padėtos užduoties. Reikia pasitelkti įžvalgą! Suradę užduotį – turite ją išspręsti. Tai gali būti kodo atkodavimas, matematinė-loginė užduotis ar pan. Gali tekti matuoti, ragauti, ką nors sudaužyti ir t.t. Gavę teisingą atsakymą, jį vedate į atsakymo lauką ir taip keliaujate į kitą lygį. Kas 5-10 min. gaunate patarimą, kad „neužstrigtumėte“ prie užduoties. Viso yra 8-12 lygių, kurie gali būti įveikiami per 1  – 2, 5 val.
Laimi greičiausiai visas užduotis išsprendusi komanda. Po žaidimo aptariami rezultatai, o komandos apdovanojamos specialiais diplomais. Finišas gali būti organizuojamas kavinėje, kur galėsite atsipūsti ir tęsti šventę.

Susitikimo vieta:

Derinama užsiregistravus.


Komanda: 4-6 asm.

 

Standartinis žaidimas galioja grupėms iki 20 asm. Tokiu atveju skaičiuojama 19.99€/asm. Minimalus dalyviųs skaičius- 15. Esant daugiau dalyvių, kuriamas individualus žaidimas.

 

Specialus žaidimas gali būti parengtas pagal spec. pageidavimus (pasirinkta tematika, pritaikytas progai, vykdomas pageidaujamoje vietoje ir pan.).  Kaina  nuo 440€, priklausomai nuo pageidavimų ir dalyvių skaičiaus. Didesnėms grupėms kaina derinama.

Pakeitimų kainos likus daugiau kaip 96 val. iki žaidimo pradžios:
Susitikimo vieta: 20€.
Pabaigos vieta: 20€.
Susitikimo valanda: 20€.
Papildoma užduotis: 20€.
Datos keitimas dėl nepalankių oro sąlygų: 0€.

Pakeitimų kainos likus mažiau kaip 96 val. iki žaidimo pradžios:
Susitikimo vieta: 60€.
Pabaigos vieta: 60€.
Susitikimo valanda: 60€.
Papildoma užduotis: 60€.
Datos keitimas dėl nepalankių oro sąlygų: 60€.

Pakeitimai galimi likus daugiau kaip 5 val. iki žaidimo!

Kalorijos:  2 val. trukmės žaidimo metu vidutiniškai sudeginama 550 kcal.! Kcal skaičius priklauso nuo to, kaip sekasi rasti mieste paslėptas užduotis.

 

Organizuojame ir VilniujeKlaipėdojeVaršuvoje bei Rygoje ar Jūsų pasirinktoje sodyboje.

Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite žaidimą TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. Lietuvių kalba.

Standartinio žaidimo kaina grupei iki 15 asm. 299.85€ + 19.99€ už kiekvieną papildomą asm. Specialaus žaidimo kaina derinama.

Datos rezervacija: 150€ užstatas.

Atšaukimo sąlygos:

  • likus daugiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: grąžinama 50% užstato.
  • likus mažiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: užstatas negrąžinamas.

 

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

Polina R.
2015-06-07
Vaikams labai patiko, ačiū vedėjui. Pradžioje truputį buvo painiavos dėl susirinkimo vietos ir siūlyčiau ateityje perspėti klientus, kad susirinktų pusvalandžiu anksčiau - kažkaip mes apie tai nepagalvojom. Ačiū už gražią šventę.
UAB Biomapas
2015-06-05
Žaidimą vertinam gerai, turim keletą rekomendacijų – jas jau išsakėm vedėjui – galėtų komandos išbėgti ne vienu metu, tarkim kas 5-10 min., tada nereikėtų prie kiekvienos užduoties visiems grūstis. J žaidimo vedėjas patiko. Ir dar viena kolegų išsakyta mintis – didoka kaina vertinant užduotis ir apdovanojimus.
Dovilė S.
2015-02-19
Pramoga patiko net labai. Visi likom patenkinti ir įspūdžius aptarinėjome dar ilgai. Vedėja buvo labai maloni ir visas žaidimo taisykles paaiškino gerai, greitai ir suprantamai. Dar kartą dėkui už gerai praleistą laiką ir nuo visos komandos linkime didelės sėkmės darbuose.
Andrius M.
2015-02-15
Pramoga praėjo skladžiai – visi gyvi ir sveiki. Vedėjoai – patiko, ypač Sergėju. Iš esmės komentarai būtu tokie: - Galėtų būti ilgiau, t.y. daugiau užduočių (jei neklystu, mūsų komanda įveikė viską tikrai per mažiau nei valandą – žadėjo Goda patikslinti laiką ir palyginti su kitais rezultatais ankščiau buvusių žaidimų) - Užduočių sudėtingumas galėtų būti šiek tiek sudėtingesnis arba galbūt labiau komandinio darbo reikalaujantis. Bendrai – įspūdžiai tik teigiami. Visiems patiko. Visi varžėsi, tai ko labiausiai galbūt bijojau.