Ekstremalus baidarių turas Vilnele

city
Vilnius
25
26
27
28
clock
2 val.
21.99
€ / asm.
group
6 - 20

Ekstremalus baidarių turas Vilnele. Vilnelė – upė rytinėje Lietuvoje. Jos atkarpa nuo Naujosios Vilnios užtvankos laikoma viena ektremaliausių. Į Vilniaus centrą upė atsrūva tarytum kalnų upokšnis, kuriame daug kur kyšo stamboki rieduliai, dėl kurių sąvartų susidariusios rėvos verčia vandenį sūkuriuoti. Upėje pasitaiko dviejų metrų gilumo sietuvų, nors šiaip ji yra nesunkiai perbrendama, nes tėra tik 0,4 – 0,7 metrų gylio. Plaukiama pro Pučkorių atodangą, Belmonto krioklius, po Užupio tiltais, pro Sereikiškių parką. Visiems, kurie mėgsta vandens sportą ir ekstremalų plaukimą baidarėmis, rekomenduojame išbandyti Vilnelės upę. Nepakartojami įspūdžiai ir adrenalino dozė garantuota!

Susitikimo vieta:

Derinama užsiregistravus.


Maršrutas: Belmontas-Baltasis tiltas (2 val.); Naujosios Vilnios užtvanka-Baltasis tiltas (4 val.).
Suteikiama įranga:
baidarės, gelbėjimosi liemenės.

 

Organizuojame ir Nerimi bei Kauno Nemunu!

Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Esant dideliam dalyvių skaičiui pramogą galite užsakyti individualiai Jums patogiu laiku.

Kaina nuo 131.94€ (iki 6 asm.) + 21.99€ už asmenį

Galite rinktis kalbą: LT, RU, EN.

Datos rezervacijai reikalingas užstatas. 50% užstato grąžiname jeigu atšaukiate pramogą likus ne mažiau kaip 96 val. iki jos pradžios.
Atšaukus pramogą vėliau – užstatas nėra grąžinamas.

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

Stanislavas
2016-09-13
Pirmą kartą plaukėm, tai pradžioj trūko informacijos kas kaip vyksta, kur daiktus pasidėt ir t.t. Ir tas plaukimas nebuvo toks ekstremalus kaip tikėjomės. Bet šiaip patiko, kartosim būtinai :)
Lina v.
2015-06-14
Norime padėkoti už puikiai praleistą laiką. Labai patiko maršrutas, rekomenduosim draugams. Dėkojame vadovui Evaldui, kuris išsamiai apibūdino maršrutą, paaiškino detales. Pasikvietėm draugus, kuriems ši iškyla irgi labai patiko. Ačiū!
Rūta J.
2014-06-20
Ačiū buvo viskas puiku.
Laura
2013-08-21
Pramoga laaabai patiko! Buvo labai smagu, puikiai praleidome vakarą, Jūsų pramogas išbandysime tikrai dar ne kartą ir rekomenduosime draugams. Labiausiai norime išbandyti naktinį plaukimą. Instruktorius fantastiškas. Ačiū.
Asta
2013-08-21
Pramoga labai patiko. Keliavom keturiese - aš su vyru ir mano sesuo (šventusi gimtadienį) su vyru užsieniečiu. Jie plaukė išvis pirmą kartą gyvenime, bet sekėsi gerai. Sakė, kad gal kiek prailgo tik. Bet man tai neprailgo :)