Ekskursija „Pamišėliai“

city
Vilnius
25
26
27
28
clock
2 val.
19.99
€ / asm.
group
6 - 30

Ekskursija „Pamišėliai“. Susipažinsite su psichiatrijos istorija, pamatysite, kur veikė pirmoji Lietuvos psichiatrijos ligoninė. Profesionali gidė papasakos apie keisčiausius sindromus, kurių nerasite jokių ligų klasifikacijoje! Išgirsite ir žinomų žmonių, kentėjusių nuo psichikos sutrikimų, istorijų. Nustebsite išgirdę, kad neretam literatūriniam personažui psichiatrai gali nustatyti diagnozes.

 

  • Kokie psichikos sutrikimai vargino Mikę Pukuotuką ir Harį Poterį?
  • Kaip Betliejus susijęs su beprotnamiu?
  • Ar menas ir psichikos ligos turi ryšį?
  • Kokie sindromai gali ištikti mėgstančius keliauti?
  • Ką Viduramžiais reiškė „išmušti kvailystes iš galvos“?

 

Išgirsite atsakymus į šiuos ir daugelį kitų intriguojančių klausimų apie vis dar keliančias baimę, o kartu ir susidomėjimą, psichikos ligas, pamišėlius, beprotnamius ir psichiatriją.

Susitikimo vieta:

Prie Vilniaus Katedros bokšto (varpinės) laiptų


Pastabos:

  • Ekskursija yra parengta konsultuojantis su Bendruomeninės psichiatrijos skyriaus vadove ir NVO, ginančios pacientų teises, įkūrėja ir vadove.
  • Ekskursijos gidė yra organizacijos, atstovaujančios psichikos pacientams ir inicijuojančios įstatymų pakeitimus EP, valdybos ir direktorių tarybos narė.
  • Tai- trečioji mūsų rengiama ekskursija socialinėmis temomis (kitos dvi „Nuodėmių miestas“ ir „Gėjų takais“). Tai – ne vien pramoga, bet ir galimybė sužinoti, kokiame visuomenės užribyje vis dar yra ir su kokiomis problemomis ir stigmomis kasdien susiduria psichikos sutrikimų patyrę žmonės: mūsų kaimynai, bendradarbiai, praeiviai.
Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite pramogą TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. Kaina nuo 199.90€ (iki 10 asm.).

Galite rinktis kalbą: LT, RU, EN.

Datos rezervacijai reikalingas užstatas. 50% užstato grąžiname jeigu atšaukiate pramogą likus ne mažiau kaip 96 val. iki jos pradžios.
Atšaukus pramogą vėliau – užstatas nėra grąžinamas.

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą