Экскурсия «Дорога пива в Вильнюсе»

city
Вильнюс
25
26
27
28
clock
2,5 часа
25.99
€ / чел.
group
7 - 25

Экскурсия «Дорога пива в Вильнюсе». Для настоящего литовца пиво — неотъемлемая часть большинства развлечений. Недаром люди издавна называют его жидким хлебом. Этот напиток оставил глубокий след в народном фольклоре. Кто же откажется узнать, как этот напиток ценили наши предки? Пиво освежает в жаркий летний день и согревает в холодный зимний вечер. За бокалом пива проводятся бурные дискуссии, он вдохновляет на откровенную беседу, придает игривое настроение.
В ходе экскурсии Вы посетите разные пивные, где сможете отведать различные сорта пива и узнаете тайны этого чудесного напитка. Вы также посетите небольшую пивоварню, специалисты которой посветят Вас в тайны изготовления пива.
Дорога пива — отличное начало вечера. Веселье только начинается!

Место встречи:

Центральнaя почта на пр. (Gedimino pr. 7).


Примечание:
От 18. В цену входит дегустация пива (около 1л./ чел.). За дополнительную плату можно заказать закуску к пиву. N-20.

Маршрут:

  1. Ресторан „Prie katedros“
  2. Ресторан „Būsi trečias“
  3. Бар „Šnekutis“
Развлечение можно заказать только индивидуальной группе. Здесь

Закажите экскурсию только своей группе. В удобное для Вас время. ЛТ, ЕН, РУ, ПЛ, НO.

Цена группе до 10 чел. 259.90€ + 25.99€ за каждого дополнительного человека.

Бронирования даты: 150 € депозит.

Условия отмены:

  • Оставшись больше чем 96 час, до начала экскурсии: возвращается 50% депозита.
  • Оставшись меньше чем 96 час, до начала экскурсии: депозит не возвращается.

 

Предварительное количество участников:
-

+

Имя:

Эл. почта:

Телефон:

Комментарий:

* Свяжемся с вами в течение 1 часа
Mantvydas B.
2019-07-29
Ačiū Vaiduokliams, gidei Jelenai ir kitiems pasakotojams už puikią ekskursiją, atrastas naujas alaus vietas, daug sužinojome naujo, įspūdžiai fantastiški. Rekomenduosim draugams.
Karolis, UAB “Kramp”
2019-07-17
Viskas buvo super, gidei Aušrai geriausi komplimentai – įdomi pramoga, malonus bendravimas, rekomenduosime savo draugams.
Miglė J.,SEB
2019-04-29
Jelena tikrai maloniai bendraujanti ir daug žinanti gidė, labai didelis jai ačiū už įdomiai pravestą ekskursiją. Dėkui jums už organizavimą ��
„Thermo Scientific" kolektyvas
2018-10-17
Šiandien iš svečių girdėjau, kad gidė buvo nuostabi! Ekskursija visiems labai patiko, nors į paskutinį tašką nukeliavo, kaip supratau tik 7 svečiai... :) Ačiū jums už organizavimą.
Regimantas B.
2018-07-30
Ekskursija esame tikrai patenkinti. Jokių priekaištų neturime, o gidė Jelena tikrai charizmatiška ir tinkanti vesti tokias ekskursijas.
Justina R.
2017-11-27
Ekskursija "Alaus kelias" labai patiko :) sužinojau daug naujų ir įdomių dalykų. Laikas pralėkė labai greitai, jei bus proga tikrai rekomenduoju sudalyvauti.
Česlovas N.
2017-02-25
Ačiū, ekskursija visiems patiko, gidė Jelena tikrai daug žino apie alų ir moka sudominti klausytojus.
Giedrė M.
2017-01-25
Ekskursija labai patiko, vietos gerai parinktos ir leido susipažinti ne tik su vietiniu alumi ir jo istorija, bet ir su skirtingomis senamiesčio vietomis, kur barai buvo įsikurę. Gidas Lukas – labai profesionalus, gerai kalbantis norvegiškai ir puikiai išmanantis tiek Vilniaus, tiek Lietuvos istoriją.
Daiva S.
2016-08-30
Rašome norėdami padėkoti už įvykusį Alaus kelią ir ypač didžiulis ačiū gidei Jelenai už profesionalumą, gerą nuotaiką, puikiai praleistą laiką. Tokia gidė tikras pavyzdys ir autoritetas.Ačiū, ačiū. Lauksime vaiduokliai.lt gerų pasiūlymų.
Liucija Bartkevičienė
2016-06-06
Labai labai ačiū už puikią ekskursiją "Alaus kelias" Vilniuje, kurią mums suorganizavo vadybininkas Valdemar Jančevski. Ačiū jam už rūpestingumą. Taip pat labai ačiū ekskursijos vadovei Jelenai už jos profesionalumą bei malonų bendravimą.
(Loreta M. (UAB „Ominitel“)
2015-06-16
Didelis ačiū Jums už ekskursijos organizavimą. Viskas praėjo sklandžiai. Svečiai liko sužavėti mūsų senamiesčio jaukumu ir, žinoma, alaus skoniu. Nemažai išgėrė po degustacijos ir dar su su savimi išsivežė. Nepatyrėm jokių nesklandumų. Puikus darbas! Gidas Lukas atliko savo misiją 100%. Turi gerą pajautimą, kiek kalbėti, kad nenuvargintų ir neperkrautų informacija. Žodžiu, dirbo profesionaliai, neįkyriai. Kaip tik tai, ko mums ir reikėjo. Tad ir aš ir mano svečiai likome labai patenkinti.
Gytenis B.
2015-06-06
Ekskursija ir gide patiko. Viskas gerai, ekskursijos laikas praejo greitai. Uzkandziu truko prie alaus, nes visi po darbu ir ant tuscio skrandzio salto alaus prigerem, tuo paciu as ir balso stygas persisaldziau. Busi trecias nusipirkom patys duonos prie alaus, bet tokia opcija jau su pateiktais uzkandziais butu gerai.
Valentas P.
2015-05-30
Gidę vertinam tikrai gerai, be sustojimo pasakojo apie alų, buvo tikrai idomu. Ekskursija tikrai patiko. Tik pirmam bare galėjo būti šiek tiek didesnis alaus kiekis paragavimui.
Jolanta S.
2015-04-25
Gide Jelena buvo maloni, draugiska, tolerantiska. Viskas patiko.
Miglė
2015-04-25
Ekskursija alaus kelias labai patiko ir Jūsų gidei patys geriausi įvertinimai - labai šiltas ir malonus bendravimas bei įdomus pasakojimas.
Raminta D.
2015-04-25
Šeštadienio ekskursija patiko, gidė Jelena taip pat. Tačiau patartume kai ką ,,pastiprinti" paties turinio atžvilgiu, pvz. aludėje ,,Prie katedros" alų pilti ne į degtinės stikliukus (ne dėl mažo kiekio, o paprasčiausiai tai tikrai nėra alaus gėrimo kultūros atspindys). Aludėje ,,Būsi trečias" alus buvo patiekiamas 3 rūšių stiklinėse - bokaluose (viena iš jų - tarybinių laikų tipo stiklinė). Toks vaizdas, kad neturi indų. Dėl kažkokių aplinkybių dalis grupės nepateko apžiūrėti alaus virimo proceso - čia jau reikėjo numatyti ir kažkaip kompensuoti. Gerai, kad mes ,,prasisukom". Trūko smulkaus, daug nekainuojančio suvenyro, pvz. mažučio popierinio padėkliuko, reklaminės skrajutės, pvz. su 50 proc.nuolaida 1 bokalui paskutinėje aludėje, keletą juostelių keptos duonos. Tai tikrai nedaug, bet ,,Vaiduokliai" laimėtų daugiau. Prie katedros alus nepatrauklus, o kitur puikus. Įnvestuokite šiek tiek ,,dūšios" ir reklamuosime visiems.
Giedrė G.
2015-04-24
Aciu, ekskursija praejo puikiai! Daug idomiu dalyku suzinojome apie alu. Gide Jelena labai maloni moteris, puikiai ismananti ir mylinti savo darba, maloniai bendraujanti. Tik geri atsiliepimai! Aciu!
Violeta B. („McDonalds“)
2015-04-23
Ekskursija labai patiko, alus taip pat :) Gidė turi labai daug žinių. Nors mūsų grupė yra labai mišri (pagal amžių), bet visi buvo labai patenkinti gidės maloniu bendravimu ir pasakojimu.
Aušra Ž.
2015-02-28
Ekskursija praėjo sklandžiai, sužinojome daug naujų vietų, kur galima praleisti kokybiškai laiką;)
Liutauras V.
2015-01-31
Ekskursija buvo tikrai įdomi. O kalbant apie gidę - šauni. Tiesiog, labai patiko. Perduokit komplimentus nuo mūsų.
Tomas J.
2015-01-31
Ekskursija buvo tikrai puiki, kaip tik ruošiausi jums rašyt ir padėkot :) Gidė buvo puiki, informacija pateikta nenuobodžiai, jos tikrai pakako! Jūsų organizuojamas ekskursijas tikrai rekomenduosiu draugams ir verslo partneriams.
Arūnas K.
2015-01-30
Ekskursija patiko – profesionali ir nuotaikinga Jelena, kad ir atsitiktinė, bet smagi kompanija, geras alus.
Mantas R.
2014-12-13
Ekskursija labai patiko, nes tai buvo staigmena vienam vaikinui. buvo jo bernvakaris ir nesitikejo tokios ekskursijos. o pasirinkome sia ekskursija nes jis yra alaus kaip ir megejas tai internete paieskojus radau jusu tinklapi. del nuotrauku tai tikrai ju nedareme nes labai intensyvei klauseme ka gide snekejo.
Mindaugas P.
2014-12-11
Negalime labai objektyviai vertinti ekskursijos, nes patys pavėlavome (apie 30 min), dėl didelių kamščių Vilniaus senamiestyje. Todėl ekskursijos metu gan skubėjome. Pirmame bare “Prie katedros” dėl vėlavimo teko paragauti gan išsivadėjusio alaus, gal jie galėtų ateity pilstyti alų klientams atėjus pas juos. Bare „Busi trečias“ visiems patiko, pabaigai parinktas baras buvo tiesiog baras (bet alaus pagėrėme pakankamai). Šiaip ekskursija buvo puse velnio, gal tikėjomės kažko daugiau, nors ko alaus ragavimo ekskursijoje galėtu būti daugiau. Lukas paliko savo kontaktus ateičiai, paminėjo, kad veda ekskursijas švedams ir norvegams. Apie jus sužinojome NCBC pastate esančioje reklamoje. Nepykite už gan laisva rašybos stilių ir tikiuosi, kad šis atsiliepimas padės jums tobulinti paslaugas.
Einius
2014-11-21
Ekskursija patiko - kiek esu buvęs Būsi trečias, net nežinojau, kad yra tokia darykla. Gaila, kad neįtraukta Leičiai. Esu buvęs alaus degustacijose, tai Jelena buvo labiau gidė, nei somelje, tačiau kitiems patiko. Matosi, kad žinių turi daug. Sužinojau per Google, pasirinkau, nes ieškojau renginio penktadienį. Esu dėkingas, kad lanksčiai pakeitėte datas. Rekomenduosiu ir kitiems.
Dovilė K.
2014-10-24
Ekskursija buvo produktyvi, išsami, informatyvi - tikrai sužinojome daug naujų dalykų apie alaus paruošimo technologijas, gamybą. Patiko tai, kad buvo lyginama su praeitimi, užsienio šalimis ir jų tradicijomis. Buvo puiku. Iš pirmojo pasisakymo pereinu į antrą - apie gidę Jeleną - ji tikrai daug papasakojo, atsakydavo į kiekvieną iškilusį klausimą. Ji labai dalykiška ir maloni moteris. Apie alaus kelio ekskursiją sužinojome iš siūlomų pramogų portale: www.laisvalaikiodovanos.lt - ten neretai apsilankome ieškodami dovanų artimiesiems, šį kartą pasidovanojome ekskursiją sau. :)
Gintarė E.
2014-09-13
Ekskursija patiko labai. Gidė yra tikrai profesionali, papasakojo daug idomių faktų, apie kuriuos nebuvo mums žinoma.
Rosvaldas L.
2014-09-11
Viskas saunu. Gides Jelenos ismanymas istorijos ir alaus technologiju tikrai imponvo. Pasirinkti barai patiko, ypatingai paskutinis. Apie Jus suzinaujau is interneto.
Eglė S.
2014-09-11
Ekskursija labai patiko. Buvo smagu išragauti įvairių rūšių alaus bei sužinoti daugiau apie šitą gėrimą. Manau, kad gidė buvo gera. Papasakojo daug įdomybių. Apie jūsų pramogas sužinojau iš Ersnt&Young, nes per šią įmonę jau esu dalyvavusi kitose ekskursijoje. Ačiū už pagalbą dėl kupono ir tikėkimės dar teks sudalyvauti kitose ekskursijose!
Nerijus J.
2014-08-30
Pramoga patiko, sužinojau senamiestyje vietas, kuriose dar neteko apsilankyti. Nė vienas iš barų nebuvo žinomas. Gidė taip pat buvo puiki, pateikė nemažai naudingos ir dar nežinomos informacijos. Šią pramogą gavau iš pusbrolio. kadangi jis ją laimėjo radijo stotyje ir pats negalėjo apsilankyti, tai kuponą padovanojo man.
Algirdas R.
2014-08-23
Pramoga praejo tikrai neblogai, nes pirma karta tokia pramoga darem tai buvo idomu. Gide tikrai idomiai pasakojo. Bet tik vienas dalykas uzkliuvo mano akims ir ausims, tai kad nebuvo sutarta nei su vienu baru ir viskas atrodo vyko ekspromtu. Gide viska derino vietoj ir niekur vietos rezervuotos nebuvo ir t.t. Atrode labai neorganizuota, nes kaikur vos vietos buvo. Tik atsitiktinumo deka turejom kur prisest. Bet siaip visa pramoga tikrai labai smagi. Suzinojom is vienos pazystamos Vilnietes, kuri ir padejo suorganizuoti sia pramoga. Aciu uz smagiai praleista laika.
Irma Z.
2014-08-11
Ekskursija tikrai praejo labai gerai. Draugai liko irgi patenkinti.Jelena yra labai sauni, jaunatviska ir laikas neprailgo.
(Rasa P.
2014-07-17
Ekskursija didziajai daliai labai patiko, kolegos sekancia diena dekojo uz tokia pramoga. As pati taip pat likau labai patenkinta. Suzinojau, kur Vilniuje yra bravorai,kaip atsirado alus, koks jo kelias atejo su visais prietarais ir sava kultura isigalejo musu dabartiniame gyvenime. Taip pat svarbi gauta informacija buvo, kuo skiriasi pirktinis is prekybos centru (buteliuose) ir bravore pagamintas alus, kaip ji reikia gerti, ko negalima daryti, kaip jis turi buti patiekiamas, kas jam del kokybes kenkia ir dar labai daug informacijos, kuri faktiskai pakeite duomone apie alu. LABAI ACIU UZ SIA NUOSTABIA EKSKURSIJA. Gide Jelena - puikiai ismananti apie alu eksperte, visi klausimai jai uzduoti - buvo mums atsakyti, tikrai nebuvo, atsakymo, kad negaletu ar nezinotu, kaip atsakyti. Kiek truko pacio stipresnio balso is Jelenos, kai buvo pasakojama viskas, nes daugelis tiesiog negirdejo, jos balso, bet gal del to, kad musu buvo 13 asmenu ir tiesiog sunku visus balsu pasiekti. Apie jus suzinojau is interneto, tiesiog ivedus per google -pramogos Vilniuje, jus buvote pirmoje vietoje, pasirenkant pasiulymus.
Nijolė M.
2014-06-28
Pramoga buvo smagi. Vedėja linksma, daug pasakojo. Ši paslauga buvo dovanų pakete ,,Gera dovana". Taigi pasirinkimas priklausė nuo pačios manęs. Rekomenduojančių nebuvo, nes išbandžiusių šį kelią mano artimųjų tarpe taip pat nebuvo. Dėkui už bendravimą.
Olaf
2014-05-29
It was a nice tour with a very nice and good english speaking mazena. We all liked lithuanian beer and the brewery was very interesting. Thank you for all.
Inga G.
2014-05-15
Ekskursija labai patiko, buvo tikrai įdomu ir daug kas nauja - ypač faktas, kad "Būsi trečias" rusy gaminamas alus. :)
Egidijus
2014-04-26
Ekskursija labai patiko, gidė apie alų gerai išmano.
Rasa V.
2014-04-16
Ekskursija tikrai buvo šauni, gide maloni, daug idomaus pamatem ir beabejo smagiai degustavom :) sia pramoga dukra padovanojo gimtadienio progai
Jolanta S.
2014-04-11
Labai patiko, tik gaila kad sveciai istikruju negalejo prisiliesti ir pamatyti kaip istikruju vyksta alaus gamyba. Sveciai patenkinti liko. Gide taip pat labai maloni. Aciu Jums labai.
Aurimas B.
2014-01-25
Ekskursiją vertinam 10 balų. Gidė puiki, linksma ir daug žinanti. Sužinojome daugiau nei tikėjomės. Alaus užteko visiems. Aplankėme vietas kuriose neteko lankytis seniau. Laikas neprailgo ir prabėgo labai greitai. Pavasarį žadame pasinaudoti kitomis Jūsų paslaugomis, nes gidė sudomino ir kitomis ekskurisijomis.
Eglė S.
2014-01-25
Ekskursija labai patiko, o gide tiesiog nuostabi - tikrai noretume apsilankyti ir kitose jos vedamose/jusu organizuojamose ekskursijose.
Agnė G.
2014-01-09
Labai patiko pati pramoga, bet ypač nuostabi gidė Jelena :)Apie pramogą sužinojau iš dovanų kupono :) Dėkui.
(Ernesta M. (UAB „Valdorfo didmenos“)
2014-01-07
Ekskursija šiek tiek nuvylė. Visų pirma, gidė Jelena nemokėjo atkreipti dėmesį į save, labai tyliai kalbėjo, o norėdami išgirsti turėjome palinkti prie jos, labai įdėmiai klausytis. Čia buvo daugumos nuomonė :) aišku, jos žinios ir sklandus dėstymas tikrai geri. Taip pat nuvylė degustavimo porcijos kavinėje Prie katedros. Teko šia ekskursija man pačiai žygiuoti ir anksčiau (Lečiai, Būk trečias, Šnekutis), tad kavinės buvo tikrai dosnesnės. Dar - bare "Būsi trečias" buvo kalbama apie tris čia gaminamo alaus rūšis, ragauti pasiūlė tik dvi. Lygtais neužbaigta, kažko tikėjomės ir laukėme :) Nekalbu apie užkandžius, ateičiai siūlytume įtraukti minimalius užkandžius (net jei ekskursija kainuotų daugiau), mat alus žadina apetitą ;) Tikriausiai klientų nuomonė jums svarbi, todėl nesupykite už komentarus :)