Ekskursija „Meilės istorijų naktis“

city
Vilnius
25
26
27
28
clock
2 val.
19.99
€ / asm.
group
6 - 30

Ekskursija „Meilės istorijų naktis“. Senamiesčio gatvelės, pastatai ir parkai mena begalę meilės istorijų. Vienos jų pikantiškos ir jausmingos, kitos- tragiškos. Vaikščiodami po vakarėjantį miestą, išgirsite ir širdį veriančių, ir juoką keliančių romanų. Kokia Vilniaus gražuolė sudaužė garsaus carienės meilužio širdį? Kokius žavesio kerus naudodavo moterys, kad apsuktų didikams galvas? Gal šios istorijos įkvėps ir Jus meilės žygdarbiams?

Susitikimo vieta:

Prie pagrindinio Katedros įėjimo.


Ekskursijos lietuvių k. vyksta mūsų numatytomis datomis, susidarius bent 6 asm. grupei ir kiekvieną vasario 14-ąją.

  • Sudeginama ~362 kcal.
Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite ekskursiją TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. LT, EN, RU, PL.

Kaina grupei iki 10 asm. 199.90€ + 19.99€ už kiekvieną papildomą asm.

Datos rezervacija: 100€ užstatas.

Atšaukimo sąlygos:

  • likus daugiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: grąžinama 50% užstato.
  • likus mažiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: užstatas negrąžinamas.

 

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

Gitana R.
2019-02-14
Dėkui viskas puikiai. Gidė Liuda labai charizmatiška ir įdomi.
Evelina
2017-02-15
Ačiū gidei Vidai už išsamią ir įdomią ekskursiją. Likom sužavėti iškalbingumu ir charizma.
Julia M.
2016-02-17
Ekskursija mums labai patiko, sužinojome daug naujų ir įdomių faktų, gidė puiki, pasakoja įdomiai ir gražiai. 2 valandos mums praėjo greitai ir tikrai ekskursija labai pakėlė nuotaiką. Ačiū jums ir gidei Liudai.
Rimantas A.
2015-08-31
Ekskursija praėjo puikiai. Gidė (Vida) ekskursiją vedė įdomiai ir suprantamai. Mielai ateityje vėl pasinaudotume jos paslaugomis.
Aurelija T.
2015-08-01
Puiki gidė, labai nuostabiai vedė ekskursiją. :)
Audra
2015-07-30
Labai Jums norėjome padėkoti už gražią ekskursiją. Likome sužavėtos: taip smagu atrasti vietų, kurios atrodo čia pat, bet gyvendamos Vilniuje net neįtarėme, kad jos tokios jaukios :) Dar kart dėkojame gidei, kuri ne tik pasakojo, bet ir dainavo bei deklamavo eiles. Būtinai Jus rekomenduosime!
Agneta V.
2015-07-30
Dėkoju Jums labai už įdomią ekskursiją "Meilės istorijų naktis". Kadangi kiekvienai įmonei reikalingas grįžtamasis ryšys tam, kad galėtų veikti dar geriau ir efektyviau, noriu su Jumis pasidalinti savo asmeninėmis įžvalgomis. Visada kyla klausimas ar rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems: į šį klausimą atsakysiu dvejopai. Kai pasakojau bendradarbiams apie ekskursiją, tai rekomenduočiau iš tos pusės, jog tai tikrai aktyvus ir įdomus laisvalaikio praleidimo būdas, nes prisimeni istoriją, atkreipi dėmesį į smulkmenas, į kurias net nepažvelgi šiaip vaikščiodamas gatvėmis, pripildai savo žinių bagažą ir pasikrauni geromis emocijomis. Tačiau iš kitos pusės sakau, kad kaina neatitinka paslaugos. 15 eur yra per brangu, kai grupėje yra daugiau nei 10 žmonių. Jei būtų 10 Eur, rekomenduočiau, tačiau 15 Eur turėtų būti nebent 2-4 asmenų grupei.
Raminta Z.
2015-07-09
Ekskursija buvo išties įdomi. Labai pasisekė, kad nepataikėme į lietų. Gidė profesionali ir maloni. Labai įdomu bus sulaukti jos knygos šios ekskursijos tema.
Eglė B.
2015-04-25
Ačiū Jums labai. Ekskursija puiki, gidė įdomiai pateikė visą informaciją. Patiko viskas. Gaila, kad neveikė varpinė. Draugams rekomenduočiau ir rekomenduosiu. Ypatingai gera gidė.
Toma J.
2015-03-08
Ekskursija labai patiko, gidė labai maloni ir iškalbinga, tikrai labai patiko, būtinai norėsime dar sudalyvauti.
Dalia S.
2015-03-08
Vakarykštė ekskursija patiko, labai miela buvo išgirsti ne tik meilės istorijas, bet ir deklamuojamas romantikų eiles.
Tomas S.
2015-02-14
Labai smagiai praleidom su žmona laiką, mums abiems patiko šį ekskursija, norėtųsi netgi ilgesnės ekskursijos jei tik būtų kieme šilta :) Gidė Vida, nuostabus, profesionalus, linksmas žmogus, su Vida laikas visiškai nejučia prabėgo, visa laiką iš veido šypsena nedingo. Ateityje pasirinkus ekskursiją norėtųsi vėl žingsniuoti su Vida, bet neabejoju, jog jūsų arsenale didelis šūsnis profesionalių darbuotojų ir dar teks su jais susipažinti.
Michal R.
2015-02-14
Esksukrsija praėjo labai gerai. Gidė Liuda labai patiko. Tikra - profesionalė, eruditė.
Aleksandr V.
2015-02-14
Ekskursija praėjo labai įdomiai ir linksmai. Viena geriausių turėtų ekskursijų! Gidė Vida tikra profesionalė, mokanti dirbti su žmonėmis, sudominti juos ir labai vaizdingai perteikti istorijas. Ačiū Vaiduokliams :)
Elena D.
2015-02-14
Ekskursija patiko, o gidė Vida tiesiog fantastiška. Pradžioje mums su drauge buvo nejauku, kadangi susirinko vien jauni žmonies, o mes dvi senjorės... Bet kai prasidejo ekskursija mes pamiršom ir savo amžių ir visus nepatogumus.
Eurika B.
2015-02-14
Gidė labai įdomiai pasakojo, tad mums labai patiko tos praleistos valandos. Nesu niekur buvusi ,kad ir su dainomis ir su eilėmis mus lydėtų.
Marius K.
2015-02-14
Ekskursija praėjo gerai, tik buvo kiek šaltoka. Nustebino, kad gidė moka gerai deklamuoti ir dainuoti.
Diana J.
2015-02-14
Ekskursija labai patiko. Gidė Vida yra nuostabi. Moka ne tik įdomiai pasakoti, bet ir dainuoti. Perduokite jai AČIŪ nuo mūsų su vyru.