Baidarių turas Nemunu Kaune

Prisijunk 05.22 d !
city
Kaunas
25
26
27
28
clock
2 val.
19.99
€ / asm.
group
4 - 10

Baidarių žygis Nemunu. Irdamiesi grožėsitės stulbinančia temstančio miesto panorama. Pažvelgsite į Kauno hidroelektrinę iš apačios. Pamatysite Panemunės šilą ir Jiesios piliakalnį- Napoleono kalną. Nustebsite, kokie gražūs senamiesčio bokštai!

 

Savo automobilį paliksite Kauno prieplaukos automobilių stovėjimo aikštelė. Iš ten būsite nuvežti į krantinės dešinįjį krantą, ~200 m. už HE užtvankos. Po plaukimo grįšite į tą pačią vietą.

Video: 12,

Susitikimo vieta:

Raudondvario pl. 107, Kaunas (Kauno prieplaukos automobilių stovėjimo aikštelė).


Atstumas: ~ 15 km.;
Suteikiama: dvivietės baidarės, gelbėjimosi liemenės, instruktažas;

 

Sudeginama ~350 kcal.!

Plaukimai vyksta mūsų numatytomis datomis, susidarius bent 6 asm. grupei.

Organizuojame Vilniuje NerimiVilnele.

Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite pasiplaukiojimą TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. LT, EN, RU.

Kaina grupei iki 4 asm. 79.96€ + 19.99€ už kiekvieną papildomą asm.

Datos rezervacija: 100€ užstatas.

Atšaukimo sąlygos:

  • likus daugiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: grąžinama 50% užstato.
  • likus mažiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: užstatas negrąžinamas.

 

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

Paulina S.
2019-09-02
Vakar plaukėme Nemunu visa šeima. Buvo pasakiškai, nepakartojamai gražu ir gera. Net nesitikėjau, kad bus taip ĮSPŪDINGA Instruktorių Vilių vertiname
Agnė
2019-09-02
Naktinio plaukimo patirtis neįkainojama. Miestas naktį, iš Nemuno perspektyvos - įspūdingas. Instruktorius malonus, viską paaiškino. Dėkojame už puikią pramogą!
Dovilė
2019-09-02
Esame labai patenkinti. Įspūdžiai neįkainojami" - dar vieni laimingi klientai
Kęstutis V.
2019-08-28
Viskas normaliai, plaukimas puikus, bet jeigu plauktų, na sakykim, koks nors gidas ir papasakotų plačiau apie žymias vietas kur praplaukėm, būtų fantastiška
Irina
2019-08-05
Instruktorius puikus žmogus, viską gerai paaiškino, kur kokios kliūtys gali būti, kur atsargiau plaukti ir pan. Pats plaukimas nerealus, tikrai visiems rekomenduoju
Jovita G.
2019-06-26
Plaukimas labai patiko. Papuolė superinis oras. Pamatėm miestą ir šviesoj iš šono ir spėjom pamatyti jau sutemus :) Taip, turėjom nuotykį, bet viskas baigėsi laimingai. Atsitrenkėm į žalią švyturį. Pagavo srovė ir nespėjom nuo švyturio pabėgti, tada jis mus apvertė. Jaučiamės gerai, nieko neužsigavom, nuostolis vienintelis-šlapi drabužiai, bet išdžius :) draugai pagelbėjo pasiekti krantą, kuriame išpylėm vandenį iš baidarės ir keliavom toliau. Ačiū už įspūdžius :)
Laura
2018-09-17
Labai patiko. Labai grazus marsrutas. Gimtaji miesta pamateme visai kitu kampu. Rekomenduoju
Mantas
2018-09-14
Viskas gerai.Baidarės turėtų būti naujesnės. Vilius paaiškino viską žmogiškai, atliko savo darbą.
Aida K.
2018-08-01
Labai patiko plaukimas.Ir oras liuks, ir trasa graži.Tikrai prisijungsime ir prie kitų ekskursijų.
Edgaras
2018-06-13
Rekomenduoju pasiplaukiojimą baidare per Nemuną, nuo Kauno Marių HE iki Centro. Maršrutas fainas. Kiek bauginantis. Teikiantis adrenalino. Buvo šokių tokių nesklandumų, kuriuos profesionaliai išsprendėme. Vaiduoklių komanda šauni, keliu nykštį aukštyn.
Saulius R.
2016-07-22
Labai patiko, gera patirtis.
Asta B.
2015-08-07
Dėkui už smagią pramogą. Plaukimas patiko, ypač neįprasta plaukti naktį. Manome, jog gerai suplanuotas laikas- išplaukiame kai dar šviesu, grožimės šilais, o jau sutemus- miestu. Kadangi esame ne iš Kauno, tai ne visai žinojome, kur finišuosim, galbūt vertėtų finišą pažymėti kokiu žibintu ar pan.
Ingrida S.
2015-08-07
Naktinis turas baidarėmis buvo tikėtasi, kad bus smagus ir kad bus daug gražių vaizdų, tačiau nė nemanėme, kad bus taip gražu ir smagu, ir ekstremalu. :) Labiausiai patiko plaukimai ties tiltais (Panemunės, geležinkelio). Tikrai nesigailime plaukę ir nors esame kauniečiai, tačiau nesitikėjome, kad kitu kampu viskas tik dar gražiau. Vaizdai kuo toliau tuo, labiau vis gražėjo... Tad džiaugėmės būdami laiku ir vietoje... (P.S. girdėjome gandus ir ne iš kauniečių kolegų, plaukiusių kartu baidarėmis, kad oho koks Kaunas gražus!). Vadovas labai patiko. Dėkui nuotaikingam Gerb. Viliui, jis nuosekliai išdėstė taisykles ir nurodymus. Labai smagu, kad plaukė ir vyresnio amžiaus žmonės tik gal ties šia vieta paminėčiau, plaukė dar jaunas vaikinukas vienas baidare vadovo, kaip pagalbininkas. Tai vaikinukas kaip plaukė taip nuplaukė, tad tiek jį ir tematėme. Tai mums jaunesniems viskas gerai, bet vyresnio amžiaus žmonės tikėjosi ir jiems buvo klausimų kur jis dingo, ties kuriuo tiltu plaukti susimaišė. kuri pusį ir pan. ir kiek pagal jų šnekas supratome, kad jiems būtų buvę smagiau ir saugiau jei jis būtų juos kažkiek prižiūrėjęs. Likusi kompanija labai buvo smagi visi draugiški ir su geromis nuotaikomis. Nemanėme, kad tiek bus plaukiančių. Nustebino maloniai :) O už visą kitą esame Jums dėkingi viskas labai patiko ir saugiai buvome pristatyti atgal prie transporto priemonių su geromis nuotaikomis ir įspūdžių prikrautu lagaminu.
Diana M.
2015-08-04
Plaukimas labai patiko, kaip pasiūlimą galėčiau nurodyti, kad visai būtų smagu, jei kelionės metu lydėtų vadovas, kuris papasakotų kažką apie praplaukiamas vietas, būtų smagu, kad būtų viena stotelė, tarkim užkąsti ir valanda ilgiau. :) O šiaip labai puiki kelionė, rekomendavau draugams. :)
Gintarė
2015-08-04
Vakarą praleidom puikiai, patiko tikrai. :) Aišku, pats grožis atsiveria temstant, bet su gera kompanija ir iki sutemų yra smagu.
Andželika B.
2015-07-24
Labai smagu buvo ir vaizdai gražūs, tikrai dar bent kartą plauksim.
Giedrė D.
2015-07-12
Plaukimas labai patiko! Tikrai rekomenduosiu ir draugams.
Silvija S.
2015-06-12
Plaukimas praėjo labai smagiai ir su nuotykiais. Vietomis buvo baisoka, nes kelis kartus mus pagavo srovė, buvo sunku suvaldyti baidarę, nes neturėjome įgūdžių. Tačiau visumoje labai džiaugėmės ir ateityje planuojame dar kartą plaukti. Buvo gražu stebėti gamtą, taip pat kai sutemo įspūdį paliko miesto šviesos.
Kristupas B.
2015-06-10
Viskas buvo puiku, vakaras įsimintinas. Gal kiek sušalome, bet įspūdžiai buvo stipresni už tai. Ačiū už maloniai praleistą laiką.
Aušra L.
2014-09-19
Pramoga praėjo įdomiai. Kadangi mums plaukimas buvo visiškai pirmą kartą, tai truputį buvo baimių kaip viskas praeis. Bendrai paėmus, plaukimas patiko. Tačiau buvo šiokių tokių niuansų, kurie galėjo nekaip baigtis. Džiugu, kad viskas sklandžiai ėjosi. Šiaip tikėjomės, kad Kaunas labiau yra apšviestas :) Vietomis plaukti buvo labai labai tamsu, o dar kai pirmą kartą sėdėjome baidarėje, tai vietomis nejauku buvo. Kadangi finišo vieta paskutinę minutę buvo pakeista, tai kaip vadovas Vilius sakė, tikėjomės, kad mus pasitiks prie combo su prožektoriais. To nebuvo ir vos combo nepraplaukėm, nes iš Nemuno pusės, klubas atrodo kaip gamykla :) Džiaugiuosi, kad draugas su manimi ginčijosi :) Kaip po to juokavome, galėjome atsidurti lampėdžiuose :) Nusprendėme, kad pakankamai atmestinai tuos "pirmokėlius" paleido į vandenį. Buvo ir mergaičių, kurios plaukė pirmą kartą, nežinau kaip joms sekėsi, bet vietomis tikrai klausinėjo pro kur geriau plaukti :) Nusprendėme kad kitą kartelį jau būtų lengviau mums :) šį kartą ir baidarę nelabai gerą pasiėmėme. Man priekyje sėdėti buvo patogu, bet draugas rėmėsi į baidarės rėmą, gelbėjimosi liemenė per trumpa, nebuvo jokios atramos nugarai, tai plaukiant skausmelis didėjo. Į pabaigą jau abiems norėjosi į krantą, nes tiesiog pavargome stebėti juodą vandenį, bandyti išvengti akmenų ir žolių. Na, bet čia tokie bendri pastebėjimai plaukiant pirmą kartą. Norėjosi labiau organizuotumo, saugumo, kad tikrai mus pasitiks ir pan. Apskritai paėmus, tai buvo smagus nuotykis :) Ačiū už tai.
Tadas I.
2014-09-05
Viskas buvo gerai,vadovas geras. Tik reikėtų iki galo Jums tarpusavyje susitarti su parvežimu į startą. Nes jis daliai žmonių suorganizavo autobusiuka nuo KOMBO iki Petrašiūnų ir jie mašinas pasiliko finiše. O kiti finiše stovėjo šlapi, šalo, jis sako: dabar jūs turit problemą, aš neįsipareigojau parvežti jus. Aišku prasidėjo kivirčas, jis sako gerai parvešiu vairuotojus, bet tik 4. Vairuotojų buvo 5, mano draugė visiškai šlapia, nei pasiūlė atsisėst pasišilt. Tai įsivaizduokit kiek reikės laukt, kol kažką nuveš ir grįš, per tiek laiko peršalimas garantuotas. Aišku apsirengimas jau mūsų problema, bet jeigu vieniem sugeba suorganizuot autobusiuką, o kiti kaip laukiniai stovi ir klauso VADOVO pasakojimų "koks gražus mėnulis", niekam naktį šlapiem neįdomus tas mėnulis.Kaip baigėsi tas suvežiojimas aš nežinau, nes matėm, kad netilpsim ir nelauksim tai išvažiavom taksi. Tai noriu akcentuoti, kad Jūs susitarkit su VADOVU ir VISIEM praneškit apie transportą, nes kiti žmonės gali paprašyti, kad kažkas parvežtų ir nebūtų tokio nesusipratimo.
Laimonas M.
2014-09-05
Na, naktį plaukti tikrai smagu iš jūsų pusės ir vadovo viskas puiku tik nusiskundimas Nemunui, kad jis nėra labai sraunus :D Dėkui.
Rima L.
2014-08-29
Ačiū, buvo iš tikrųjų daug smagiau ir įspūdingiau nei buvo tikėtasi. Labai patiko tiek vedėjas-gidas, nes labai aiškiai nupasakojo kaip plaukti, kalbus ir linksmas žmogus, nebaisu buvo net tokiems "žaliems", pirmą kartą plaukiantiems, kaip mes, saugiai jautėmės. Maršrutas ir laiko sudėliojimas taip pat labai daug prideda teigiamų emocijų, nes smagu Kauną pamatyti kitu kampu ir tamsoje, labai gražu.
Pulius D.
2014-07-25
Plaukimas patiko, Vilius puikus vadovas. Detaliai nupasakojo maršrutą, įspėjo apie tykančius pavojus. Draugiškas, nuotaikingas ir paslaugus žmogus.
Kristina
2014-07-25
Plaukimas patiko. Buvo du vadovai, vienas vežė mus, labai korektiškas, mandagus, informatyviai viską pateikė - 10 balų. Kitas kartu su mumis plaukė - daug žino, daug pasakojo, tik gal kiek per daug, nes nuolat tauškė gretimoje valtyje, tai po valandžiukės jau net atsibodo. Bet nieko, išgyvenom :)
Edgaras E.
2014-07-17
Vadovas Vilius patiko, tikrai malonus žmogus, o plaukimo įspūdžiai dar nuostabesni, nors esu grynas kaunietis, tačiau Kauną pamačiau iš visai kitos pusės, dar gražesnės pusės. Plaukti vakare buvo tikrai įdomu, pilnas įspūdžių vakaras, nuteikęs ramiam geram miegui. Ačiū Jūsų kolektyvui už tokią nuostabią pramogą!
Ernesta K.
2014-07-17
Įspūdžiai labai geri, vadovas taip pat!
Antanas S.
2014-07-11
Kelionė praėjo sklandžiai labai geri įspūdžiai, vadovas taip pat patiko.
Agnė K.
2014-07-10
Iš pradžių mus šiek tiek išgąsdino tamsūs debesys, kurie kaupėsi virš galvos ir kylantis vėjas, bet išplaukus viskas buvo labai gerai. Oras puikus, gražūs vaizdai ir smagiai praleistas laikas:) Vilius taip pat paliko gero įspūdį - pasitiko, viską išsamiai paaiškino, patarė kaip geriau praplaukti kliūtis, o atplaukus pasitiko ir parvežė iki mašinos. Ačiū už puikų vakarą.
Eimantas K.
2014-07-10
Labai patiko, Vilius gan gerai viską nupasakojo, nors viską pamiršom :D
Sandra R.
2014-06-24
Pramoga tikrai patiko. Kuratorius buvo tikrai labai linksmas ir organizuotas žmogus, supažindinęs ne tik su instruktažu, bet ir papasakojęs apie savo ilgametę patirtį. Ypač buvo įdomu klausyti jo įspūdžių iš Joninių plaukimo. Tačiau didžiausias minusas žmonių parvežimas atgal. Mes šlapi ir lediniai laukiame savo vairuotojų, dėl to mūsų jauniausieji ir kudžiausiesi barbeno dantimis ir drebėjo kaip epušės lapeliai. Čia didžiausias visos pramogos minusas, kuris pramogos gale tapo visiškas fiasko ir užgožė patirtus įspūdžius.
Karolina
2014-06-19
Pramoga mums tikrai labai patiko, sakėme, jog net kartotume :)
Kristina K.
2014-06-12
Plaukimas praėjo puikiai - buvo labai smagu! Vadovas buvo paslaugus, malonus, viską paaiškino. Visgi turėjome problemų dėl starto vietos radimo - turėjome skambinti ir tikslintis, kur ji yra. Tikrai reikėtų aiškiau nurodyti, kur prasideda plaukimas. Dėkoju už įdomią, linksmą pramogą! Buvo smagu pamatyti Kauną iš visai kitos pusės.
Diana G.
2014-06-06
Plaukėm po lietaus, virš vandens kilo gražus rūkas, buvo labai ramus ir šiltas vakaras, mums labai patiko. Ačiū jums, viskas buvo labai šaunu, vėl planuojam kada paplaukioti.
Aušra N.
2014-05-29
Viskas praėjo be nesklandumų. Mums visiems labai patiko, nors ir ne koks oras pasitaikė, kliuvo ir šiek tiek lietaus, tačiau grįžome namo patenkinti. Vadovas buvo taip pat SUPER.
Silvija P.
2014-05-22
Plaukimas praėjo puikiai, labai patiko pasiplaukioti baidarėmis, labai sudomino ši pramoga ir jau rezgame planus, kada vasarą vėl galėtume su sava kompanija surengti baidarių žygį.
Justina A.
2014-05-21
Bendrai plaukimu esame patenkinti, viskas praėjo sklandžiai: pramogos vadovas išsamiai paaiškino saugumo instrukcijas, kaip naudotis inventoriumi, kaip elgtis vandenyje ir sudėtingesnėse plaukimo atkarpose, todėl jokių netikėtumų nebuvo.