Tour „The Night of Love Stories“

city
Vilnius
25
26
27
28
clock
2 hours
19.99
€ / pers.
group
6 - 30

Tour “The night of love stories”. There are thousands of love stories deeply hidden in streets, parks and buildings of Vilnius Old town. Some of those stories are wonderful, sensible and spicy and others are tragic. While slowly walking throughout the city during sunset you will hear stories about the beauty who broke the heart of Tsarina’s lover and what kind of charm spells were used by women to seduce nobles in the past. The qualified guide will tell plenty of love legends and revive your feelings and desire for new love adventures.

Meeting place:

At the main entrance of the Cathedral


Note: We organize tours in foreign language just for individual groups. You need to order by phone or e-mail.

You can order this entertainment only for the individual group. Here

You can book this tour only for Your individual group. Choose date and time. Available languages: LT, EN, RU, PL.

Price for group up to 10 persons 199.90€ + 19.99€ for every additional person.

To book the date You need to pay 100€ deposit.

Cancellation policies:

  • more than 96 hours before the tour’s start:  refund 50% of Your deposit.
  • less than 96 hours before tour’s start: non-refundable.

 

Preliminary number of participants:
-

+

Name:

Email:

Phone:

Your comment:

*We'll contact You during the 1 working hour
Gitana R.
2019-02-14
Dėkui viskas puikiai. Gidė Liuda labai charizmatiška ir įdomi.
Evelina
2017-02-15
Ačiū gidei Vidai už išsamią ir įdomią ekskursiją. Likom sužavėti iškalbingumu ir charizma.
Julia M.
2016-02-17
Ekskursija mums labai patiko, sužinojome daug naujų ir įdomių faktų, gidė puiki, pasakoja įdomiai ir gražiai. 2 valandos mums praėjo greitai ir tikrai ekskursija labai pakėlė nuotaiką. Ačiū jums ir gidei Liudai.
Rimantas A.
2015-08-31
Ekskursija praėjo puikiai. Gidė (Vida) ekskursiją vedė įdomiai ir suprantamai. Mielai ateityje vėl pasinaudotume jos paslaugomis.
Aurelija T.
2015-08-01
Puiki gidė, labai nuostabiai vedė ekskursiją. :)
Audra
2015-07-30
Labai Jums norėjome padėkoti už gražią ekskursiją. Likome sužavėtos: taip smagu atrasti vietų, kurios atrodo čia pat, bet gyvendamos Vilniuje net neįtarėme, kad jos tokios jaukios :) Dar kart dėkojame gidei, kuri ne tik pasakojo, bet ir dainavo bei deklamavo eiles. Būtinai Jus rekomenduosime!
Agneta V.
2015-07-30
Dėkoju Jums labai už įdomią ekskursiją "Meilės istorijų naktis". Kadangi kiekvienai įmonei reikalingas grįžtamasis ryšys tam, kad galėtų veikti dar geriau ir efektyviau, noriu su Jumis pasidalinti savo asmeninėmis įžvalgomis. Visada kyla klausimas ar rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems: į šį klausimą atsakysiu dvejopai. Kai pasakojau bendradarbiams apie ekskursiją, tai rekomenduočiau iš tos pusės, jog tai tikrai aktyvus ir įdomus laisvalaikio praleidimo būdas, nes prisimeni istoriją, atkreipi dėmesį į smulkmenas, į kurias net nepažvelgi šiaip vaikščiodamas gatvėmis, pripildai savo žinių bagažą ir pasikrauni geromis emocijomis. Tačiau iš kitos pusės sakau, kad kaina neatitinka paslaugos. 15 eur yra per brangu, kai grupėje yra daugiau nei 10 žmonių. Jei būtų 10 Eur, rekomenduočiau, tačiau 15 Eur turėtų būti nebent 2-4 asmenų grupei.
Raminta Z.
2015-07-09
Ekskursija buvo išties įdomi. Labai pasisekė, kad nepataikėme į lietų. Gidė profesionali ir maloni. Labai įdomu bus sulaukti jos knygos šios ekskursijos tema.
Eglė B.
2015-04-25
Ačiū Jums labai. Ekskursija puiki, gidė įdomiai pateikė visą informaciją. Patiko viskas. Gaila, kad neveikė varpinė. Draugams rekomenduočiau ir rekomenduosiu. Ypatingai gera gidė.
Toma J.
2015-03-08
Ekskursija labai patiko, gidė labai maloni ir iškalbinga, tikrai labai patiko, būtinai norėsime dar sudalyvauti.
Dalia S.
2015-03-08
Vakarykštė ekskursija patiko, labai miela buvo išgirsti ne tik meilės istorijas, bet ir deklamuojamas romantikų eiles.
Tomas S.
2015-02-14
Labai smagiai praleidom su žmona laiką, mums abiems patiko šį ekskursija, norėtųsi netgi ilgesnės ekskursijos jei tik būtų kieme šilta :) Gidė Vida, nuostabus, profesionalus, linksmas žmogus, su Vida laikas visiškai nejučia prabėgo, visa laiką iš veido šypsena nedingo. Ateityje pasirinkus ekskursiją norėtųsi vėl žingsniuoti su Vida, bet neabejoju, jog jūsų arsenale didelis šūsnis profesionalių darbuotojų ir dar teks su jais susipažinti.
Michal R.
2015-02-14
Esksukrsija praėjo labai gerai. Gidė Liuda labai patiko. Tikra - profesionalė, eruditė.
Aleksandr V.
2015-02-14
Ekskursija praėjo labai įdomiai ir linksmai. Viena geriausių turėtų ekskursijų! Gidė Vida tikra profesionalė, mokanti dirbti su žmonėmis, sudominti juos ir labai vaizdingai perteikti istorijas. Ačiū Vaiduokliams :)
Elena D.
2015-02-14
Ekskursija patiko, o gidė Vida tiesiog fantastiška. Pradžioje mums su drauge buvo nejauku, kadangi susirinko vien jauni žmonies, o mes dvi senjorės... Bet kai prasidejo ekskursija mes pamiršom ir savo amžių ir visus nepatogumus.
Eurika B.
2015-02-14
Gidė labai įdomiai pasakojo, tad mums labai patiko tos praleistos valandos. Nesu niekur buvusi ,kad ir su dainomis ir su eilėmis mus lydėtų.
Marius K.
2015-02-14
Ekskursija praėjo gerai, tik buvo kiek šaltoka. Nustebino, kad gidė moka gerai deklamuoti ir dainuoti.
Diana J.
2015-02-14
Ekskursija labai patiko. Gidė Vida yra nuostabi. Moka ne tik įdomiai pasakoti, bet ir dainuoti. Perduokite jai AČIŪ nuo mūsų su vyru.