Teatralizuota ekskursija su degustacija „Viduramžiai“

city
Kaunas
25
26
27
28
clock
2 hours
35.99
€ / pers.
group
10 - 30

Meeting place:


You can order this entertainment only for the individual group. Here
Preliminary number of participants:
-

+

Name:

Email:

Phone:

Your comment:

*We'll contact You during the 1 working hour
Rasa.P
2019-03-12
Ekskursijos dalis terasoje įdomi, bet labai priklauso nuo oro, o jei ten nesikeltum tai programa sutrumpėtų pusvalandžiu . Norėtųsi gal daugiau kažkokių žaidimų, nes kad spektaklį padaryti įdomų reikia labai kūrybingų žmonių. Nuotraukos įdomios ir gražios gavosi. Svečiam patiko, nes visi kauniečiai, o Perkūno name pirmą kartą buvo :)
Vita V.
2019-01-28
Ekskursija - puiki! Patiko visoms kolegėms nuo pat pradžios iki pabaigos. Gidė Vida - labai malonus ir šiltas žmogus. Visoms kolegėms paliko labai gerą įspūdį. Sukurta puiki edukacinė ir pramoginė ekskursija.
Karolina P., UAB Festo
2015-05-21
Ačiū, puikiai praleidome laiką su komanda :) Paslauga visiškai atitiko aprašymą, tiesa, iš gidės gal šiek tiek norėjosi daugiau entuziazmo ir charizmos, šiek tiek trūko nuoseklumo pasakojimuose. Bet čia gal mano subjektyvi nuomonė tokia, labai prašau priimti tai kaip konstruktyvią kritiką :)
Sigutė B.
2014-11-21
Ekskursija praėjo gerai, gidė miela ... bet vis dėlto kažko trūko, lyg neužbaigta, viskas truko vos 1,5val. Manom, kad jei kartu į ekskursiją yra įtraukta degustacija, tai reiktų degustuoti ne vienos rūšies midų (tų rūšių juk nedaug yra).
Kristina E.
2014-11-13
Dėkoju už pramogą. Pramoga smagi, visiems patiko. Manome, kad neatitiko kainos ir kokybės santykis.