Teatralizuota ekskursija su degustacija „Viduramžiai“

city
Kaunas
25
26
27
28
clock
2 val.
35.99
€ / asm.
group
10 - 30

Teatralizuota ekskursija su degustacija „Viduramžiai“. Keistuolis pirklys Bernardas nestokojo subtilaus humoro ir nuotykiais išvagoto gyvenimo. Dar XVI a. nusipirkęs legendinėmis istorijomis pagarsėjusį Perkūno namą Kaune, smarkuolis pirklys smagiai leido laiką ir rengė šaunias puotas. Bernardo pati pirklienė Elžbieta atsuks laiko rodyklė į Viduramžių laikus, kur tapsite tikraisiais pirklių svečiais. Lankysitės vienuolyno terasoje, kur išvysite Kauną tarsi ant savo delno, išgirsite Aleksoto šlaitų legendą. Pirklių namo rūsyje jus lauks senasis Bernardo bičiulis ir vyno statinaičių sergėtojas sparnuotasis kipšelis Ferdinandas. Pamatysite kaip liejamos vaškinės žvakės, sušoksite smagų senovinį draugystės šokį. Apšilę ir pasijutę pirkliais būsite pavaišinti midumi ir išgirsite netikėtas pirklio Bernardo nuotykių istorijas. Viešnagės metu sužinosite inscenizuotą Bernardo Bitnerio kaip Kauno miesto burmistro patirtį.

Susitikimo vieta:

Derinama užsiregistravus.


Lankomi objektai bei degustacijos įskaičiuota į bendrą sumą. 

Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite pramogą TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. Kaina nuo 359.90 € (iki 10 asm.) + kiekvienas papildomas asmuo +35.99 €

Galite rinktis kalbą: LT, RU.

Datos rezervacijai reikalingas užstatas. 50% užstato grąžiname jeigu atšaukiate pramogą likus ne mažiau kaip 96 val. iki jos pradžios.
Atšaukus pramogą vėliau – užstatas nėra grąžinamas.

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

Rasa.P
2019-03-12
Ekskursijos dalis terasoje įdomi, bet labai priklauso nuo oro, o jei ten nesikeltum tai programa sutrumpėtų pusvalandžiu . Norėtųsi gal daugiau kažkokių žaidimų, nes kad spektaklį padaryti įdomų reikia labai kūrybingų žmonių. Nuotraukos įdomios ir gražios gavosi. Svečiam patiko, nes visi kauniečiai, o Perkūno name pirmą kartą buvo :)
Vita V.
2019-01-28
Ekskursija - puiki! Patiko visoms kolegėms nuo pat pradžios iki pabaigos. Gidė Vida - labai malonus ir šiltas žmogus. Visoms kolegėms paliko labai gerą įspūdį. Sukurta puiki edukacinė ir pramoginė ekskursija.
Karolina P., UAB Festo
2015-05-21
Ačiū, puikiai praleidome laiką su komanda :) Paslauga visiškai atitiko aprašymą, tiesa, iš gidės gal šiek tiek norėjosi daugiau entuziazmo ir charizmos, šiek tiek trūko nuoseklumo pasakojimuose. Bet čia gal mano subjektyvi nuomonė tokia, labai prašau priimti tai kaip konstruktyvią kritiką :)
Sigutė B.
2014-11-21
Ekskursija praėjo gerai, gidė miela ... bet vis dėlto kažko trūko, lyg neužbaigta, viskas truko vos 1,5val. Manom, kad jei kartu į ekskursiją yra įtraukta degustacija, tai reiktų degustuoti ne vienos rūšies midų (tų rūšių juk nedaug yra).
Kristina E.
2014-11-13
Dėkoju už pramogą. Pramoga smagi, visiems patiko. Manome, kad neatitiko kainos ir kokybės santykis.