Vegskursija su degustacija

city
Vilnius
25
26
27
28
clock
1,5 val.
24.99
€ / asm.
group
8 - 15

Vegskursija su degustacija. Veganizmas šiandien sparčiai populiarėja Lietuvoje ir pasaulyje. Tai gyvenimo būdas, kurio laikantis žmogus siekia kiek tik įmanoma vengti bet kokio žiauraus elgesio su gyvūnais ir jų išnaudojimo maisto, rūbų gamybos ar kitais tikslais. Dėl savo sprendimo tapti veganais, žmonės susilaukia ne tik aplinkinių palaikymo, bet ir aštrių komentarų ar pašaipų. Dažniausiai kritikuoja tie, kurie neturi pakankamai žinių ir nežino tikrųjų veganizmo principų. O Jūs ar žinote kuo skiriasi vegetaras, veganas ir žaliavalgis? Arba kodėl vegano nepamatysite cirko žiūrovų salėje?

 

Edukacinės pramogos metu Jūs ne tik išgirsite įdomių faktų apie veganizmą, tačiau turėsite galimybę paskanauti veganiško maisto, ruošto gurmaniškame restorane „Botanique“. Įsitikinsite, kad veganiškas maistas gali būti labai gardus! Paragausite net 4 skirtingų patiekalų, iš kurių vienas – nepamirštamo skonio desertas. Degustacijos metu galėsite praktiškai įsitikinti kuo skiriasi veganiškas ir žaliavalgiškas maistas. Kartu su pramogos vedėja – vegane, sulaužysite ne vieną sklandantį mitą. Taip pat užsuksite ir į vienintelę sostinės veganiško maisto parduotuvę „Veggo shop“, kur galėsite paragauti mėsos. Taip, teisingai – veganiškos mėsos!

Video: čia.

Susitikimo vieta:

Totorių g. 3, Vilnius


Į kainą įskaičiuota:

  • 3 užkandžių ir deserto degustacija restorane;
  • Įvairių veganiškų produktų (kelių rūšių sūrio ir mėsos, šokolado ir kt.) degustacija parduotuvėje.
Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite ekskursiją TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. LT, EN, RU.

Kaina grupei iki 10 asm. 249.90€ + 24.99€ už kiekvieną papildomą asm.

Datos rezervacija: 150€ užstatas.

Atšaukimo sąlygos:

  • likus daugiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: grąžinama 50% užstato.
  • likus mažiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: užstatas negrąžinamas. 

 

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

TEO kolektyvas
2015-12-03
Aušrinė tikrai šaunuolė, pramoga patiko, nes mums tai buvo naujas patyrimas, labai skanus maistas ir susipažinimas su kitokiu gyvenimo būdu.