Pasivaikščiojimas po taborą

city
Vilnius
25
26
27
28
clock
1,5 val.
29.99
€ / asm.
group
8 - 15

Pasivaikščiojimas po taborą. Vedėjas Marek buvo priklausomas nuo narkotikų, o dabar padeda sveikti kitiems. Jis papasakos faktų ir iš savo patirties. Taboro teritorija jam pažįstama. Vedėjas pradės nuo pasakojimo apie romų tautą, jų kilmę ir neįprastas, įdomias tradicijas. Išgirsite ir legendą, aiškinančią, kodėl romai nėra sėsli tauta ir kokia šalis laikoma jų tėvyne. Sužinosite ir apie romų bendruomenės rengiamas šventes, energingus tradicinius šokius ir įspūdingą moterų aprangą. Marek pateiks pavyzdžių, kaip pagarbą savo vyrams reiškia ištekėjusios romės ir kokių drabužius dera vilkėti po vedybų. Romų prakeiksmai apiberiant kapų žemėmis- mitas ar tiesa? Sužinosite renginio metu.  Pamatysite skirtumus tarp 3 taborų: Žemutinio, Viršutinio ir Tolimojo.

 

Video: 1

Susitikimo vieta:

Prie „VCUP“ pagrindinio įėjimo (Upės g. 9, Vilnius)


Saugumas (N-18):
Prieš renginį pateiksime dokumentą, kurį pasirašydami patvirtinsite, kad dalyvaujate įvertinę riziką. Susipažinti su dokumentu prašome čia.

 

Į kainą įskaičiuota:
kelionė mikroautobusu, saugos tarnybos, vedėjo ir organizavimo paslaugos.

 

Pakeitimai:
dėl įvairių nenumatytų atvejų (pvz. mitingas, policijos reidas ir kt.) renginio programa gali neženkliai kisti.

 

Parama:
Dalis šios pramogos pelno yra skiriama reabilitacijos centrui „Naujas gyvenimas“. Kviečiame ir Jus prisidėti prie priklausomybę turinčių asmenų sveikimo. Finansiškai paremti reabilitacijos centrą galite čia.

Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite pasivaikščiojimą TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. LT, RU.

Kaina grupei iki 10 asm. 299.90€ + 29.99€ už kiekvieną papildomą asm.

Datos rezervacija: 150€ užstatas.

Atšaukimo sąlygos:

  • likus daugiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: grąžinama 50% užstato.
  • likus mažiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: užstatas negrąžinamas.

 

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

Indrė
2017-08-29
Įdomi ir sukrečianti ekskursija, nepagražinta tiesa, teigiamą energiją ir psihologinį tvirtumą spinduliuojantis gidas. Sėkmės, Marek, visame kame ir aišku, socialinėje veikloje.
Mindaugas
2016-11-26
juokingi visi Jūsų pasisakymai,juokinga.Aš- socialinis darbuotojas su jais dirbau,juos žinau,vaikščiojau po taborą vienas ir ne bijojau,jie visi mane pažinojo aš jiems padėjau .
Monika
2016-11-21
Iš principo, tai nėra ta vieta, į kurią norėčiau eit į ekskursiją :) viena vertus buvo įdomu, bet kartu ir labai nejauku. Kiek kalbinome kitus ekskursijos dalyvius, tai niekas nebuvo nusivylęs, visiem buvo įdomu. Manau, iš savo pusės viską kaip ir padarėt tinkamai, ir vedėjas, ir apsauga dirbo gerai. Tiesiog ta vieta manęs asmeniškai nežavi :)
Ovidijus Š.
2016-11-15
Gerai vertinu visa ekskursiją ir vedėjas Marekas tikrai puikiai viską papasakojo.Be to dar ir lnk televizija nufilmavo visą mūsų grupę,taip kad viskas puiku!
Ojoi
2016-10-06
Tai butent ta vieta is kurios zmones atsiduria narkologiniam. Ir butent tai reikia rodyti visuomenei, kad to nebebutu, kitaip ir jus atsidursit palatoje, nes kas neofishuojama tas plinta. Ir nieko nematau blogo vaikstinejant po Lietuvos Respublika bunant Lietuviui kur tik sirdis geidzia, tai Lietuva o ne Romunyja. Gal dar viesha leidima ishduosit Lietuviams Lietuvoje kur vaikstinet? (Cia komentatoriams).
Aurelija I.
2016-10-04
Marekas tikrai saunuolis, rimtu veidu atlaike piktus romus, graziai mus uzeme ir rupinosi, viskas OK.
Renata S.
2016-10-04
Ekskursija laaaaabai patiko, Marekas buvo dalis ekskursijos ir jei ne jo gyvas "liudijimas" ji nebutu tokia idomi.
Kerterakrom
2016-10-02
tai gal geriau jau pačius romus paremkit,jei taip nežmoniškai pelnotės iš jų??? Kas leido brautis į jų gyvenimą, vaikštinėt, kaip po zoologijos sodą. KO kviečiatės apasaugą, jei nematot nusikaltimo savo veiksmuose. Tik visiškį degradai gali rinktis tokią eksursiją :( Gėda už jus...
Romų bendruomenės pirmininkas
2016-10-01
http://www.locomotive.press/2016/10/01/romu-bendruomenes-pirmininkas-apie-ekskursija-po-tabora-paversti-zmones-eksponatais-yra-nemoralu/
Olga Važnevičienė
2016-09-30
Tikrai nuoširdžiai linkiu agentūrėlei kuo greičiau užbaigti savo veiklą. Tai ne tiesiog idiotiškumas, tai sąmoningas neapykantos kurstymas ir skatinimas. Visiškai nesvarbu, romas tabore, lietuvis Didžiasalyje ar Visagine, kitos tautybės atstovas Lietuvoje - tai ŽMONĖS (paskaitykit, jei nežinot, kas tai), mūsų piliečiai (net ir be dokumentų) ir tyčiotis iš jų yra žemiau nei žema.
Povilas Narbutas
2016-09-29
Čia pramoga?!? Rimtai?!? Nesityčiokit iš žmonių tokiom savo pramogom! Ir kokią dalį pajamų skirsite "Naujam gyvenimui"? Geriau padarykit "ekskursiją" į narkologinio trečią aukštą - bus daugiau naudos, o ir pelnas jums didesnis. Ar bent suvokiat, kas yra tas taboras ir kodėl jis toks yra? Nu bet jūs čia rimtai? Siaubas...