Ekskursija „Tinderio takais“ Vilniuje

city
Vilnius
25
26
27
28
clock
1 val.
19.99
€ / asm.
group
6 - 15

Ekskursija „TINDERIO takais“ Vilniuje. Skirta visiems mylintiems ir besimylintiems! Užeikite į erotinių prekių parduotuvę be suvaržymų! Apžiūrėsite sekso žaisliukus, susipažinsite su asortimentu. Pamatysite jų veikimo principus. Išgirsite atsakymus į intymiausius klausimus. Kokie afrodiziakai veiksmingiausi? Kas yra feromoniniai kvepalai ir kaip jie veikia? Kuo skiriasi lubrikantai? Kaip nuspręsti, kokį pasirinkti? Kaip atrodė pirmieji vibratoriai? Kokiu tikslu jie buvo sukurti? Kiek žmonių naudoja vibratorius? Kurie populiariausi? Kodėl rytietės moterys yra tokios geros meilužės? Ar sekso žaislai reikalingi tik poroms be fantazijos? Galėsite užduoti ir savo klausimus. Jokių kompleksų ir gėdos!

Susitikimo vieta:

Informuojame užsiregistravus


Pastabos: N-18.

Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite pramogą TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. Kaina nuo 199.90 € (iki 10 asm.).

Galite rinktis kalbą: LT, RU.

Datos rezervacijai reikalingas užstatas. 50% užstato grąžiname jeigu atšaukiate pramogą likus ne mažiau kaip 96 val. iki jos pradžios.
Atšaukus pramogą vėliau – užstatas nėra grąžinamas.

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

Augustė P.
2015-07-25
Norėjau padėkoti už nuostabią ekskursiją. ;) Visoms merginoms labai patiko. :) Buvo tikrai įdomu, linksma. :)
Alina M.
2014-08-09
Vėdėja – Alina buvo SUPER. Papasakojo tikrai labai išsamiai apie daug produktų. Davė pačiupinėt, kai kuriuos įdomesnius dalykelius (kas buvo labai neįprasta ir faina). Šiaip pasakojo iš asmeninės patirties, su daug pavyzdžių – toks pasakojimas buvo tikrai gyvas! Ekskursijos pabaigoje įteikė kiekvienai iš mūsų nuolaidų kortelę. Iš karto pasinaudojome ir nusipirkome dovaną Jaunajai. Ir šiaip nusprendėme, kad ateityje nubūtų baisu laikytis panašioje parduotuvėje.
Meida M.
2014-08-02
Ekskursija tikrai patiko ir merginoms ir jaunajai! Alina - puiki mergina, labai įdomiai viską papasakojo. Tikrai nuobodu nebuvo. Humoro taip pat netrūko, pagyvino ekskursiją ir dalyvavę vaikinai (vyko jų bernvakaris). Smagu ir tai, kad viską buvo galima apžiūrėti, pačiupinėti ir iš arčiau, o ne vien tik vitrinoje :) Žodžiu, visos likome patenkintos! :) Ačiū Jums, linkėjimai Alinai!
Karolina M.
2014-06-21
Ekskursija praėjo labai gerai, labai patiko vedėja, kuri ne siūlė, "bruko" prekes (kaip dažniausiai būna), bet stengėsi suteikti kuo daugiau įdomių žinių. Būtinai rekomenduosime kitiems draugams! Labai informatyvi, rimta, bet tuo pat metu labai linksma, be jokios įtampos ekskursija.
Liudvikas A.
2014-05-31
Ekskursija labai patiko. Ją organizavom bernvakario proga, tad buvo ir naudinga ir linksma. Vedėja visiems patiko, man asmeniškai patiko, jog ekskursija nebuvo marketingo triukas, nesiūlė pirkti ar apsilankyti pas juos būtinai, to nejaučiau.
Eglė
2013-09-12
Ekskursija patiko :)