Ekskursija „Alaus kelias“ Kaune

city
Kaunas
25
26
27
28
clock
2,5 val.
24.99
€ / asm.
group
8 - 15

Ekskursija „Alaus kelias“ Kaune. Ekskursiją pradėsite nuo pažinties su Kauno alaus darykla. Susipažinsite su gamyklos istorija, alaus gamybos technologijomis. Sužinosite, kada ir kur buvo pastatyta seniausia alaus darykla, kaip alaus pramonė augo tarpukariu, kokios intrigos vyko aludarių ir miestiečių tarpe. Pasivaikščiosite ten, kur miestiečiai traukdavo prisiragavę alaus – į ypač mėgiamą, gerai žinomą, tačiau prastai pagarsėjusią miesto gatvę. Sužinosite jos gyventojų paslaptis, keistus įpročius ir nelegalaus buvusio verslo ypatumus tuometinės prezidentūros pašonėje. Profesionali ekskursijos gidė papasakos apie alaus gamybos tradicijas Lietuvoje, jo reikšmę lietuvio gyvenime ir žiloje senovėje, su šiuo gėrimu susijusius papročius ir šventes.

Ekskursijos programa darbo dienomis (vėliausiai nuo 18:00): 

– ekskursija su degustacija „Kauno alaus“ darykloje;
– ekskursijos dalis po atviru dangumi;
– gyvo alaus degustacija kartu su gidės pasakojimais viename iš šių barų: „Bičiulių avilys“, baras „Gyvas“;

Ekskursijos programa savaitgaliais (vėliausiai nuo 19:00):

– ekskursijos dalis po atviru dangumi;
– ekskursija su degustacija baro „Bičiulių avilys“ gamyklėlėje;
– gyvo alaus degustacija kartu su gidės pasakojimais bare „Gyvas“.

Susitikimo vieta:

Prie Kauno alaus daryklos (Savanorių pr. 7).


Pastabos: N-20. Į kainą įskaičiuota alaus degustacija. Ekskursija nepritaikyta dalyviams su neįgaliųjų vežimėliais.

Organizuojame ir Vilniuje!

Šią pramogą galima užsakyti tik individualiai grupei. Čia

Užsakykite ekskursiją TIK savo grupei. Jums patogiu laiku. LT, RU.

Kaina grupei iki 10 asm. 249.90€ + 24.99€ už kiekvieną papildomą asm.

Datos rezervacija: 150€ užstatas.

Atšaukimo sąlygos:

  • likus daugiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: grąžinama 50% užstato.
  • likus mažiau kaip 96 val. iki ekskursijos pradžios: užstatas negrąžinamas.

 

Preliminarus dalyvių skaičius:
-

+

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Komentaras:

*Su jumis susisieksime per 1 darbo valadą

Skaiste S.
2016-12-13
Ačiū, ekskursija mums patiko. Ypatingai apsilankymas pačioje alaus darykloje ir degustacija. Alaus darykla pakankamai “egzotiška”, nes vis dar turi atviro brandinimo vonias. Na, o vėliau ragautas alus tikrai buvo skanus. Atsirado žmonių, kurie naujai atrado Kauno alaus produkciją ir dabar jau žinos, ką pirkti parduotuvėse. Tik tiek, kad deja kaip ir nuogąstavome, mums pasitaikė prastas oras (lietus), tai teko stoviniuoti po balkonais. Kai kurie iš mūsų kolegų nebuvo visiškai tam pasiruošę, t.y. neturejo kapišonų ar lietsargių. Afroditės pasakojimai labai įdomūs ir ji pati labai šarminga asmenybė. Gal tik šiek tiek trūko nuoseklumo pasakojimuose.
Vilimas Ū.
2015-11-06
Pramoga pavyko, patiko. Nepasisekė mums su kauno alaus darbo laiku, nes tai pakavimas nedirba, tai tas nedirba, tai anas nedirba... Tai realiai pamatėme tik nedirbančius įrengimus :) Aišku tai netrukdė susikalbėti, apvaikščioti visas patalpas ir klausyti pasakojimų. Gidė patiko, tik kaip alaus prezentacijoje pavartojus alkoholio ir mes patys linksmoki buvom, kartais net nepatogu prieš gidę buvo, bet kaip supratom ji pripratusi prie tokių.
Nerijus D.
2015-08-07
Pramoga praėjo sklandžiai be jokiu trūkumų. Gidė pasakojo įdomiai ir daug.
Zita A.
2015-07-22
Ekskursija mums visiems labai patiko. Visi darbuotojai yra profesionalai savo darbe, aukščiausios klasės darbuotoja, kuri vedė Kauno alaus įmonėje. Afroditė labai draugiška ir maloni atidavusi savo darbui.
Danutė N.
2015-07-22
Labai noriu padėkoti už ekskursiją. Pirmoji dalis „Kauno aluje“ labai patiko ir ponia Dalia labai viską nuosekliai papasakojo ir parodė.Nepatiko degustavimas gyvo alaus, nes jausmas kad stovi eilėje prie tualeto, mums stalas buvo paruoštas šalia tualeto. Gal buvo per daug dalyvių, negaliu spręsti, nes manau jau geriau degustuoti lauke prie stalelio (kai geras oras) nei ten užspaustoje patalpos nišoje.
Paulius Š.
2014-12-23
Ekskursija praėjo labai gerai, visi labai patenkinti, gidė Afroditė irgi labai patiko.
Jovita K.
2014-12-11
Ekskursija praėjo šauniai! Gidė irgi buvo gera. Labai pasiteisino mažas žmonių kiekis, kadangi alaus darykloje siauri koridoriai ir kai kurios patalpos buvo veikiančios, tad neišvengta garso. Vargu ar didesnėje kompanijoje būtumėm viską išgirdę. Todėl tikrai, labai džiaugiamės, kad buvo šešiese. Alus buvo labai skanus ir jo buvo daug. Ačiū :) Pora rūšių jau teko pirkti, nes labai patiko.
Viktorija Š.
2014-12-11
Ekskursiją gidė pravedė šauniai, sužinojome daug įdomių istorinių dalykų apie alų ir Lietuvos aludarių kovas už "vietą po saule ".Labai gerai, kad buvome maža grupelė, viskas tada puikiai matosi ir girdisi. Dėkoju už maloniai praleistą laiką.
Rasa K.
2014-11-20
Ekskursija labai patiko. Gidė gerai pasiruošusi, daug ir įdomiai papasakojo ( alaus istorija, tradicijos). Skanus alus.
Renata K.
2014-11-07
Ką tik grįžome į Kijevą, tai skubu pasidalinti įspūdžiais. Visi liko labai patenkinti, pirmą karąt buvome alaus darykloje, o ukrainiečiai ir pirmą karąt Kaune, tai visiems tikrai neišdildomi įspūdžiai. Gidė Afroditė šaunuolė, profesionali, komunikabili, mums labai patiko.
Donatas
2014-10-10
Labai patiko ekskursija ir vadovė. Tikrai pasiruošusi šitam reikalui moteris. :) Nors kaip supratau mūsų turėjo būti daugiau, bet buvom tik keturiese grupėje. Dėl to gal dar smagiau.
Aistis Z.
2014-09-05
Ekskursija labai patiko, buvo informatyvi ir tuo pačiu žaisminga. :) Gidę irgi vertinčiau gerai, nes atrodė kad jai pačiai įdomu vesti ekskursiją, o ne tik "atidirbti".
Vincas M.
2014-09-05
Afroditė paliko gera įspūdį, pasakojo daug ir informatyviai, įdomiai. Jokių nusiskundimų neturiu. Dėkoju už puikią ekskursiją.
Arūnas B.
2014-07-24
Ekskursija alaus kelias man patiko, gidė Afroditė tikrai pasirodė gerai ir įdomiai vedė ekskursiją, suteikė daug informacijos apie alų ir alaus daryklas Lietuvoje.
Zita M.
2014-06-27
Ačiū, ekskursija praėjo puikiai :) Gidė labai šauni.
Giedrė Ž.
2014-06-26
Ekskursija patiko. Gidė labai šauni. Ačiū už ekskursiją. Buvo malonu.
Valdas R.
2014-05-29
Ekskursija tikrai patiko. Optimalaus dydžio grupė, tik ,,GYVAM“ bare kiek kukloka vietos, bet tai kompensuoja Afroditės pasakojamos istorijos ir puikus alus. Gidė tikrai bendrauja su grupe, o ne atskaito tekstą iš popieriaus.