Pasivaikščiojimas po taborą

city
Vilnius
25
26
27
28
clock
1,5 hours
29.99
€ / pers.
group
8 - 15

Meeting place:


You can order this entertainment only for the individual group. Here
Preliminary number of participants:
-

+

Name:

Email:

Phone:

Your comment:

*We'll contact You during the 1 working hour
Indrė
2017-08-29
Įdomi ir sukrečianti ekskursija, nepagražinta tiesa, teigiamą energiją ir psihologinį tvirtumą spinduliuojantis gidas. Sėkmės, Marek, visame kame ir aišku, socialinėje veikloje.
Mindaugas
2016-11-26
juokingi visi Jūsų pasisakymai,juokinga.Aš- socialinis darbuotojas su jais dirbau,juos žinau,vaikščiojau po taborą vienas ir ne bijojau,jie visi mane pažinojo aš jiems padėjau .
Monika
2016-11-21
Iš principo, tai nėra ta vieta, į kurią norėčiau eit į ekskursiją :) viena vertus buvo įdomu, bet kartu ir labai nejauku. Kiek kalbinome kitus ekskursijos dalyvius, tai niekas nebuvo nusivylęs, visiem buvo įdomu. Manau, iš savo pusės viską kaip ir padarėt tinkamai, ir vedėjas, ir apsauga dirbo gerai. Tiesiog ta vieta manęs asmeniškai nežavi :)
Ovidijus Š.
2016-11-15
Gerai vertinu visa ekskursiją ir vedėjas Marekas tikrai puikiai viską papasakojo.Be to dar ir lnk televizija nufilmavo visą mūsų grupę,taip kad viskas puiku!
Ojoi
2016-10-06
Tai butent ta vieta is kurios zmones atsiduria narkologiniam. Ir butent tai reikia rodyti visuomenei, kad to nebebutu, kitaip ir jus atsidursit palatoje, nes kas neofishuojama tas plinta. Ir nieko nematau blogo vaikstinejant po Lietuvos Respublika bunant Lietuviui kur tik sirdis geidzia, tai Lietuva o ne Romunyja. Gal dar viesha leidima ishduosit Lietuviams Lietuvoje kur vaikstinet? (Cia komentatoriams).
Aurelija I.
2016-10-04
Marekas tikrai saunuolis, rimtu veidu atlaike piktus romus, graziai mus uzeme ir rupinosi, viskas OK.
Renata S.
2016-10-04
Ekskursija laaaaabai patiko, Marekas buvo dalis ekskursijos ir jei ne jo gyvas "liudijimas" ji nebutu tokia idomi.
Kerterakrom
2016-10-02
tai gal geriau jau pačius romus paremkit,jei taip nežmoniškai pelnotės iš jų??? Kas leido brautis į jų gyvenimą, vaikštinėt, kaip po zoologijos sodą. KO kviečiatės apasaugą, jei nematot nusikaltimo savo veiksmuose. Tik visiškį degradai gali rinktis tokią eksursiją :( Gėda už jus...
Romų bendruomenės pirmininkas
2016-10-01
http://www.locomotive.press/2016/10/01/romu-bendruomenes-pirmininkas-apie-ekskursija-po-tabora-paversti-zmones-eksponatais-yra-nemoralu/
Olga Važnevičienė
2016-09-30
Tikrai nuoširdžiai linkiu agentūrėlei kuo greičiau užbaigti savo veiklą. Tai ne tiesiog idiotiškumas, tai sąmoningas neapykantos kurstymas ir skatinimas. Visiškai nesvarbu, romas tabore, lietuvis Didžiasalyje ar Visagine, kitos tautybės atstovas Lietuvoje - tai ŽMONĖS (paskaitykit, jei nežinot, kas tai), mūsų piliečiai (net ir be dokumentų) ir tyčiotis iš jų yra žemiau nei žema.
Povilas Narbutas
2016-09-29
Čia pramoga?!? Rimtai?!? Nesityčiokit iš žmonių tokiom savo pramogom! Ir kokią dalį pajamų skirsite "Naujam gyvenimui"? Geriau padarykit "ekskursiją" į narkologinio trečią aukštą - bus daugiau naudos, o ir pelnas jums didesnis. Ar bent suvokiat, kas yra tas taboras ir kodėl jis toks yra? Nu bet jūs čia rimtai? Siaubas...